ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کیش میزبان فعالان حوزه شهری در هشتمین نمایشگاه و همایش شهر ایده آل

 

کیش میزبان فعالان حوزه شهری در هشتمین نمایشگاه و همایش شهر ایده آل

 

هشتمین نمایشگاه و همایش شهرایده آل با رویکرد اقتصاد مقاومتی و با هدف ارتقاء سطح مدیریت شهری و حمایت از تولیدات ملی در جزیره کیش برگزار می شود.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، در این نمایشگاه بیش از نود شرکت داخلی در حوزه مدیریت و خدمات شهری، شهرداری ها و سازمان های وابسته آخرین دستاوردها و تجهیزات خود را در فضایی به وسعت بیست و یک هزار متر مربع به نمایش می گذارند.

ایجاد بستر مناسب برای عرضه محصولات با کیفیت به شهرداری ها، دهیاری ها و پیمانکاران، ارائه الگوی شهرهای ایده آل‌، کمک به توسعه فروش عرضه کنندگان فناوری های نوین روز دنیا در حیطه مدیریت شهری و حمایت از تولیدات ملی با رویکرد اقتصاد مقاومتی از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

در هشتمین دوره نمایشگاه خدمات شهری و فضای سبز شهر ایده آل که از دهم دی ماه در مرکز بین المللی نمایشگاه های کیش شروع به فعالیت می کند شرکت کنندگان در حوزه های مبلمان شهری، حمل و نقل عمومی، مدیریت و خدمات شهری، راه و شهر سازی، آتش نشانی و خدمات ایمنی، فضای سبز، روشنایی و نورپردازی شهری، تبلیغات شهری و زیبا سازی، فناوری اطلاعات، بازیافت و تبدیل مواد، آخرین تولیدات و دستاوردهای خود را به نمایش می گذارند.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه، هشتمین همایش علمی شهر ایده آل با حضور فعالان حوزه های شهری، یازدهم و دوازدهم دی در مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار می شود.

برگزاری نشست با حضور مسئولان در حوزه های پسماند، پارک ها و فضای سبز، زمین و مسکن، شهرهای نمونه گردشگری، استارت آپ های عرصه فناوری های نوین خدمات شهری، فرصت های سرمایه گذاری حوزه شهرداری های کشور و کارگاه های تخصصی برای مخاطبان حوزه مدیریت شهری از برنامه های جانبی این دوره از نمایشگاه و همایش شهر ایده آل است. 

شایان ذکر است، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اتحادیه اتوبوسرانی، اتحادیه تاکسیرانی، سازمان همیاری استان های تهران و خراسان رضوی، سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، شورای عالی استان ها و سازمان پدافند غیر عامل از جمله مشارکت کنندگان این رویداد هستند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما