ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کیش ، بهشت گردشگری خانواده ها

 

مدیرعامل جدید منطقه آزاد کیش با گوشزد کردن  اهمیت توسعه ظرفیت های گردشگری اعلام کرد : این منطقه را به بهشت گردشگری خانواده ها مبدل خواهیم نمود

روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش به نقل از این مقام مسئول اعلام کرد  : در طرح جامع توسعه مناطق آزاد کشور، منطقه آزاد کیش با محوریت گردشگری بسط خواهد یافت  و گردشگری طبیعی ، آبی و علمی (به عنوان منطقه نمونه برگزاری  همایش های ملی  و بین المللی) ، گردشگری تندرستی  و ورزش با ساخت کلینیک ها و بیمارستان های فوق تخصصی و درمان  بیماران سایر کشورها محور این توسعه خواهد بود .

 ایشان  در کنار این موارد  جذب و افزایش گردشگران خارجی را محتئز اهمیت  دانسته و افزودند  : کیش به جایگاه واقعی در صنعت توریزم  می رسد و باید جزیره زیبای کیش به همه مردم دنیا بشناسانیم . کیش با هجده  کیلومتر ساحل بسیار زیبای در حوزه تورهای دریایی و جذب گردشگر توسعه خواهد یافت.

وی با بیان این که مناطق آزاد بودجه دولتی ندارد ، گفت: با همکاری بخش خصوصی ، طرح های متنوعی اجرا می شود و با درآمدهای حاصل شده زیربناها را تقویت خواهیم کرد ، هدف ما ایجاد محیط سالم برای سرمایه گذاری و تقویت طرف های تقاضای خدمات گردشگری است.

  وی همچنین از استاندارد سازی هتل ها خبر داد و گفت: با طرح های توسعه فرهنگی تلاش می کنیم ، کیش به قطب منطقه ای گردشگری با رویکرد احترام به خانواده ها تبدیل شود.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما