ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کیش برگزیده گردشگری کشور

 

کیش برگزیده گردشگری کشور

 

در مراسم تکریم از نوروز بانان بی نوروز کیش که با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران جزیره کیش، امام جمعه کیش، امام جمعه اهل سنت، روسای جوامع و اصناف و جمعی از فعالان زمینه گردشگری جزیره برگزار شد محسن قریب ضمن قدردانی از فعالانی که در ایام نوروز خدمات مطلوبی را به گردشگران ارائه کردند، گفت: به طور حتم باید از کسانی که باعث شدند، گردشگران نوروزی با خاطری آسوده و رضایت از کیش خارج شوند، باید تشکر کرد زیرا این افراد در ایام تعطیلات به جای سفر با عزیزان خود در پست ها و جایگاه های خود باقی ماندند و به ارائه خدمات پرداختند که این تلاش جای تقدیر دارد.
بخش گردشگری را یکی از مهمترین روش ها برای تولید اشتغال خواند و افزود: امروز که ما در عرصه جنگ اقتصادی هستیم، بخش گردشگری می تواند بسیار موثر عمل کند زیرا این بخشش علاوه بر تولید سرمایه امکان ایجاد اشتغال را در زمینه های مختلف دارد این در حالی است که بخش گردشگری از اول کار در اولویت های دولت تدبیر و امید بوده و به واسطه آن در ایام پس از برجام اتفاقات خوبی را در کشور شاهد هستیم به نحوی که امروزه در شهرهای اصفهان، شیراز، تهران و... توریست های خارجی بسیاری حضور پیدا کرده اند.
دبیر کل انجمن سرمایه گذاران و کار آفرینان کیش اعلام کرد: قطعا ورود توریست های خارجی به کشور برای ایران یک موقعیت مناسب است زیرا آنان پس از سفر به ایران، سفیرانی هستند کهه کشور ما را به هموطنان شان معرفی می کنند.
محسن قریب کیش را برگزیده عرصه گردشگری کشور خواند و گفت: با توجه به اینکه در قانون پنجاه و پنج درصد کاربری های کیش به گردشگری اختصاص داده شده است کیش می تواند در این زمینه پیشقدم باشد و افزود، به نظر می رسد که دهه 90 فصل گردشگری جدیدی برای کیش است پس نیازمند صحنه آرایی و جذب سرمایه گذاران در این زمینه هستیم البته با همکاری هایی که سازمان منطقه آزاد کیش در این جهت داشته، به طور حتم امکان حضور سرمایه گذاران به آسانی بیشتری فراهم شده و فضا برای افرایش رشد در این بخش وجود دارد.

به همین ترتیب ادامه داد: امروز ما بالغ بر سیزده هزار تخت فعال جهت اقامت در کیش داریم که نیاز به سالانه دو میلیون مسافر ورودی به کیش دارد به همین خاطر نیاز است که در هدف های بعدی کیش را به سمت جذب سه میلیون مسافر راهنمایی کنیم.
قریب گفت: کیش در فروردین ماه سال 96 بالغ بر سیصد هزار مسافر ورودی داشته بنابراین اگر این روند در طول سال نیز ادامه داشته باشد، به طور حتم دسترسی به سه میلیون مسافر درر سال قطعی خواهد شد. ضمن ابراز رضایتمندی از فعالیت قسمت های مختلف گردشگری در کیش گفت: فعالیت پارک شهر جزیره کیش، پارک آبی کیش،کشتی یونانی کیش و بخش هایی مختلف گردشگری در نوروز 96 باعث شد که گردشگران و میهمانان تور کیش بتوانند چهار یا پنج روز خود را با برنامه های متنوع در کیش صرف کنند که بسیار اتفاق خوبی است پس امیدوارم کهه این برنامه ریزی ها در طول سال نیز مداوم باشد
در پایان مراسم نیز از خدمات معاونان و مدیران جزیره کیش و شرکت های تابعه، روسای ادارت و نهادها شامل مرکز توسعه سلامت، صدا و سیما، سپاه فرودگاه، نهاد امامت جمعه کیش،، نیروی انتظامی، آتش نشانی، برترین فعالان در جوامع و اصناف مختلف و تمامی دست اندرکاران گردشگری در نوروز 96 تقدیر شد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما