ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کنسرت ها جشنواره تابستانی کیش  را داغ میکنند

   بیشترین کنسرت های موسیقی بعد از تهران در کیش برگزار میشوند . این خبر را سازمان منطقه آزاد کیش اعلام کرده و گفته وجود امکانات خوب سمعی بصری و سالنهای مجهز و همچنین فعالیت بخش های خصوصی و غیر خصوصی برای پر بار کردن اوقات سفر مسافرین باعث رونق کنسرت ها در کیش شده .

این گزارش میافزاید پارسال سیزده تن از هنرمندان کشورمان در کیش کنسرتهای خود را بر پا کردند که بیشتر کنسرتها نیز در زمان برگزاری جشنواره تابستانی کیش برپا شد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، جزیره کیش با وجود امکانات مناسب و دارا بودن سالن های مجهز سرپوشیده ، در طول سال میزبان برگزاری کنسرت های موسیقی متعددی است که با حضور هنرمندان مطرح کشورمان در مناسبتهای مختلف برپا می شود.امسال نیز انتظار میرود در جشنواره تابستانی کیش 92 ( جشنواره شانزدهم  ) کنسرتها رونق ویژه ای پیدا کنند و با استقبال گرم هواداران موسیقی رو به رو شوند .

 کنسرت های موسیقی در تالار شهر جزیره کیش برپا می شود که با گنجایش پذیرایی از یکهزر و هشتصد نفر را داراست  .این تالار با زیربنای 5400 مترمربع در کنار  " مرکز بین المللی همایش های کیش " نزدیک میدان ساحل  ساخته شد و به امکانات روز مورد نیاز مجهز است .شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش قرار است از پنجم تیر ماه جاری فعالیت خود را آغاز نموده و تا اواسط شهریور به کار خود ادامه دهد . 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما