ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کمیته نظارت جزیره کیش آماده پاسخگویی به شکایات کیشوندان و گردشگران در نوروز ۹۷

 

کمیته نظارت جزیره کیش آماده پاسخگویی به شکایات کیشوندان و گردشگران در نوروز ۹۷

 

رئیس کمیته نظارت و ارزیابی عملکرد، آمادگی این کمیته برای پاسخگویی به شکایات گردشگران نوروزی را اعلام کرد.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، رئیس کمیته نظارت و ارزیابی عملکرد ستاد نوروزی کیش اظهار داشت: دریافت اطلاعات و پاسخگویی به شکایات مسافران و گردشگران نوروزی تور کیش در اولویت کاری این کمیته قراردارد.

محمد صلاح بیان کرد: به منظور ارائه خدمات با کیفیت به کیشوندان و گردشگران در نوروز ۹۷، این کمیته به صورت شبانه روزی آماده دریافت، شکایات، نظرات، پیشنهادات و انتقادات کیشوندان و گردشگران از حوزه های مختلف خدماتی، گردشگری، اقامتی، پذیرایی، تفریحی ، مراکز تجاری و کلیه ارائه دهندگان کالا و خدمات در جزیره کیش است.

همچنین در ادامه بیان کرد: شکایات کیشوندان و گردشگران به کمیته نظارت و ارزیابی عملکرد ستاد نوروزی در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد و در صورت تخلف، نحوه برخورد با خاطی و اعمال قانون به اطلاع شاکی خواهد رسید.

رئیس کمیته نظارت و ارزیابی عملکرد و آمار و اطلاعات ستاد نوروزی کیش در پایان با بیان اینکه اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان منطقه آزاد کیش همواره آماده رسیدگی به شکایات کیشوندان است اعلام کرد: شماره تلفن ۴۴۴۲۴۱۶۴-۰۷۶ مربوط به کمیته نظارت و ارزیابی عملکرد ستاد نوروزی کیش است و کیشوندان و گردشگران تور کیش نوروز ۹۷ می توانند از طریق این شماره و یا مراجعه حضوری به دفتر کمیته نظارت و ارزیابی عملکرد واقع در خیابان سنایی جنب ساختمان سازمان منطقه آزاد کیش شکایات خود را پیگیری کنند.

شایان ذکر است فعالیت کمیته های ستاد نوروزی کیش از بیست و هفتم اسفند ماه ۹۶ آغاز و پانزدهم فروردین ماه ۹۷ به پایان می رسد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما