ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کمپ های نوروزی کیش آماده اسکان گردشگران

 

کمپ های نوروزی کیش آماده اسکان گردشگران

 

رئیس ستاد اسکان و رفاهی نوروز 97 از آمادگی کمپ های خانوادگی و مجردی برای اقامت گردشگران خبر داد.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، محمدرضا محمدی مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش و رئیس ستاد اسکان و امور رفاهی نوروز 97 با اعلام اینکه کمپ های نوروزی از روز یکشنبه بیست و هفتم اسفند آماده پذیرش گردشگران تور کیش هستند اظهار داشت: امکانات رفاهی مناسبی در کمپ مسافری خانوادگی واقع در پشت مصلی و کمپ مجردی در مجموعه ورزشی المپیک آماده شده تا رفاه گردشگران ساکن درکمپ ها تامین شود.

محمدی اضافه نمود: در کمپ خانوادگی که ظرفیت بر پایی سه هزار چادر مسافری را دارا است، دویست و بیست و هشت چشمه حمام و سرویس بهداشتی، دو سوپرمارکت، یک میوه فروشی و یک مرکز توزیع غذای گرم پیش بینی شده است. 

رئیس ستاد اسکان و امور رفاهی با بیان اینکه اجاره هر چادر شبی چهل هزار تومان است خاطر نشان کرد: اجازه برپایی چادر شخصی صرفا در کمپ ها وجود دارد و مبلغ بیست هزار تومان نیز بابت برپایی چادر شخصی در کمپ ها در نظر گرفته شده است. همچنین اظهار کرد: طبق سنوات قبل کمپ مجردی در مجموعه ورزشی المپیک دایر است. این کمپ با ظرفیت پانصد چادر، بالغ بر دویست و پنجاه چشمه حمام و سرویس بهداشتی و یک سوپر مارکت، گردشگران مجرد تور کیش را پذیرش می کند.

محمدی در ادامه اضافه نمود: در صورت بارش باران در این ایام، ستاد بحران، گردشگران کمپ ها را به کمپ مسقف واقع در نمایشگاه بین المللی جنب فرودگاه کیش منتقل خواهند کرد.

مدیر عامل شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش گفت: امسال نیز یکی از مدارس کیش به کمپ جانبازان و ایثارگران اختصاص دارد مدرسه ابن سینا واقع در منطقه میرمهنا آماده پذیرش خانواده های جانبازان و ایثارگران است.

گفتنی است، پذیرش مسافران بدون خودرو در کمپ های چادری صرفا با ارائه بلیت سفرهای دریایی و یا بلیت رفت و برگشت هوایی میسر خواهد بود.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما