ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کارگاه آموزشی بین المللی طراحی خدمات گردشگری و کسب و کارهای نو در کیش برگزار شد

 

کارگاه آموزشی بین المللی طراحی خدمات گردشگری و کسب و کارهای نو در کیش برگزار شد

 

کارگاه آموزشی بین المللی "طراحی خدمات با موضوع آینده گردشگری، سناریو پردازی برای مدل های خدمات و کسب و کارهای نو" در جزیره کیش تشکیل شد.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، کارگاه آموزشی بین المللی طراحی خدمات با موضوع آینده گردشگری، سناریو پردازی برای مدل های خدمات و کسب و کارهای نو" از نوزدهم اسفند با حضور سه تن از اساتید برجسته دانشگاه برانشواک آلمان و اساتید مطرح ایرانی در سالن اجتماعات پردیس بین الملل کیش دانشگاه تهران برگزار شد.

این دوره آموزشی پنج روزه به سرپرستی دکتر یاسمین خداداده دانشیار و مدیر گروه طراحی صنعتی پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران و با حضور پرفسور "ولف گنگ یوناس" از اساتید مطرح جهان در زمینه طراحی، پرفسور "منوال کرترز" از اساتید برجسته معماری و دکتر "مهدی موزنی" از اساتید دانشگاه تهران می باشند.

ارائه مطالب تئوری توسط اساتید، تمرین های عملی تا ساخت مدل، آموزش سناریو پردازی و خلق مدل و فرایند های آینده پژوهی از جمله بخش های این دوره است که به درخواست دانشجویان داخلی و خارجی و با مشارکت سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شده است و تا بیست و سوم اسفند ادامه داشته است. در پایان نیز از سوی دانشگاه برانشواگ آلمان و پردیس بین الملل کیش دانشگاه تهران به شرکت کنندگان گواهینامه حضور در دوره آموزشی اعطاء می شود.

شایان ذکر است در پایان این دوره و در روز چهارشنبه برابر با بیست و چهارم اسفند نتایج کارگاه های آموزشی به صورت نمایشگاهی در تالار خلیج فارس پردیس بین الملل کیش دانشگاه تهران در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما