ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چهار ایرباس نو در راه جزیره کیش

 

چهار ایرباس نو در راه جزیره کیش

 

تلاش شرکت‌های هواپیمایی برای نوسازی ناوگان، در چند سال اخیر و به لطف اجرای برجام وارد مرحله جدیدی شده و برخی شرکت‌ها توانسته‌اند پس از سال‌ها، با شرکت‌های هواپیماساز برای خرید مستقیم هواپیماهای نو وارد مذاکره شوند.

به نقل از گسترش تجارت، کاپیتان محمد تقی جدیدی اظهار داشت: کیش‌ایر نیز از جمله شرکت‌هایی است که قصد به کار گرفتن هواپیماهای جدید در ناوگان خود دارد. این شرکت برای خرید هواپیما با شرکت فرانسوی ایرباس وارد مذاکره شده و پیش‌بینی می‌شود کیش‌ایر موفق شود تا پایان سال جاری، چهار هواپیمای جدید از این شرکت خریداری کند.

شرکت کیش‌ایر به عنوان زیر مجموعه‌ای از سازمان منطقه آزاد کیش، در مورد برنامه‌های برای توسعه گردشگری جزیره کیش اظهار کرد: یکی از برنامه‌های مهم شرکت هواپیمایی کیش‌ایر در زمینه کمک به توسعه گردشگری جزیره که به تازگی اجرا شده، طرح کاهش نرخ بلیت پروازهای جزیره کیش است. براساس تدبیر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، قرار بر این شد هزینه‌های سفر به جزیره کیش برای مردم کاهش یابد و در این زمینه ما اقدام به کاهش نرخ بلیت هواپیما کردیم و نرخ بلیت پروازهای تهران _ کیش و برعکس که پایین‌ترین نرخ در جداول قیمتی شرکت بود را از پانصد و سی هزار تومان به چهارصد و پنجاه هزار تومان رساندیم. همچنین با هدف نظارت بیشتر و کاهش تخلفات احتمالی آژانس‌ها در زمینه فروش بلیت‌های شرکت، بخش عمده پروازهای کیش‌ایر را از چاترکننده‌ها پس گرفتیم و به صورت نظام‌مند به فروش می‌رسانیم. هدف از این اقدامات در مجموع افزایش رضایت مردم و تشویق آنها برای سفر به جزیره کیش است.

مدیرعامل کیش‌ایر درباره کاهش نرخ بلیت پروازهای این شرکت اظهار داشت: تخفیف‌های ویژه سفرهای هوایی به مقصد کیش و از مبدا کیش از سیزدهم آبان ماه سال جاری اجرایی شده است و شامل همه مسیرهای به مقصد جزیره کیش، در قالب پروازهای رفت و برگشت می‌شود.
البته در این بین بیشترین تخفیف مربوط به مسیر تهران _ کیش (به صورت رفت و برگشت) بوده است زیرا در حال‌حاضر بیشترین پرواز و سفر را در این مسیر داریم و روزانه حدود شش تا هشت پرواز ورودی و خروجی از تهران یا به مقصد تهران در کیش داریم. البته کاهش نرخ بلیت مسیر تهران _ کیش و برعکس به چهارصد و پنجاه هزار تومان برای مسافران معمولی است و برای شهروندان جزیره کیش (مسافران دائمی کیش‌ایر) این تخفیف بیشتر هم بوده و ما بلیت را برای این افراد با نرخ چهارصد و هجده هزار تومان ارائه می‌کنیم.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما