ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پرواز بیرجند_کیش_بیرجند در فرودگاه بین‌المللی بیرجند راه‌اندازی می‌شود

 

پرواز بیرجند_کیش_بیرجند در فرودگاه بین‌المللی بیرجند راه‌اندازی می‌شود

 

مدیرکل فرودگاه‌ های خراسان جنوبی از راه‌اندازی پرواز بیرجند _ کیش در شش ماهه دوم سال جاری در فرودگاه بین ‌المللی بیرجند خبر داد.

هادی سلامی در گفت ‌و گو با خبرنگار تسنیم در بیرجند بیان کرد: فرودگاه کار پرواز را عهده‌دار نیست بلکه رسالت فرودگاه‌ ها تامین زیرساخت‌ های لازم هوانوردی و فرودگاهی است اما برخلاف این موضوعات با جدیت به دنبال افزایش پروازها هستیم.

وی با بیان اینکه در شش ماهه دوم امسال پرواز بیرجند _ کیش در فرودگاه بین‌المللی بیرجند راه‌اندازی می‌شود بیان کرد: این پرواز درخواست شرکت هواپیمایی کیش‌ ایر بوده که به زودی برنامه آن را می‌دهد.

مدیر کل فرودگاه‌ های خراسان جنوبی اظهار کرد: این پرواز دو روز در هفته و احتمالاً در روزهای جمعه و سه‌ شنبه به صورت رفت و برگشت از نیمه دوم آبان ماه انجام خواهد شد.

هادی سلامی اظهار کرد: با این اقدام یک مسیر پروازی به فرودگاه بیرجند در برنامه زمستانه این فرودگاه باز خواهد شد و افزود: در این جهت یکسری مواردی از جمله قراردهای فی‌مابین شرکت‌ ها برای امور خدمات زمینی و مجوزهای سازمان هواپیمایی کشوری و این اداره کل وجود دارد که باید روال خود را طی کند اما پرواز بیرجند _ کیش _ بیرجند صددرصد راه‌ اندازی خواهد شد.

مدیرکل فرودگاه‌ های خراسان جنوبی با اشاره به پروازهای چارتری نیز اظهار کرد: سال گذشته در خصوص این پروازها تلاش زیادی صورت گرفت و حتی بخش خصوصی را نیز در این زمینه ترغیب و حمایت کردیم و ایشان را به تمامی ایرلاین‌ ها و مقامات مرتبط معرفی کردیم تا پرواز مذکور پایدار بماند لیکن بنابه دلایلی منقطع شد اما در حال حاضر در تلاش هستیم با استفاده از قسمت‌ های خصوصی مسیرهای پروازی متعددی را با ایرلاین‌ های متنوع احیا کنیم.

هادی سلامی با تاکید بر اینکه باید در فرودگاه بیرجند حداقل چهار ایرلاین فعالیت کند بیان کرد: اگر بخواهیم پروازهای خوبی داشته باشیم باید حتماً چهار ایرلاین فعال در فرودگاه بین‌المللی بیرجند فعالیت کنند چرا که با این اقدام هم قیمت‌ها شکسته می‌شود هم مسافران تور کیش بهره لازم را می‌برد و هم در زمان‌های مختلف پرواز صورت می‌گیرد.

وی اضافه نمود: با هماهنگی‌های صورت گرفته به زودی فعالیت شرکت هواپیمایی آسمان نیز در فرودگاه بیرجند احیا می‌شود که این ایرلاین قرار است فعلاً دو مسیر پروازی به پروازهای بیرجند اضافه کند.

همچنین شرکت هواپیمایی ایران‌ایر قول پرواز زاهدان به فرودگاه بیرجند را نیز داده است که تا یک ماه دیگر پرواز زاهدان نیز در برنامه فرودگاه بیرجند قرار می‌گیرد. مدیرکل فرودگاه‌ های خراسان جنوبی بیان کرد: افزایش پروازهای مشهد نیز در دستور کار است که از دو پرواز در هفته به سه پرواز افزایش می‌یابد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما