ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پخش برنامه عروسکی ماجراهای جزیره از شبکه پنج سیما

 

پخش برنامه عروسکی ماجراهای جزیره از شبکه پنج سیما

 

همزمان با بیستمین جشنواره تابستانی کیش برنامه ماجراهای جزیره با دو شخصیت عروسکی لاکی و دلفی از شبکه پنج سیما به روی آنتن می رود.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، این مجموعه تلویزیونی در پنجاه و دو قسمت به کارگردانی علی همتی و تهیه کنندگی علی زارعان روایت دو شخصیت عروسکی به نام های لاکی و دلفی است که در جشنواره تابستانی کیش برنده یک دستگاه خودرو می شوند و به دلیل نداشتن گواهینامه به دنبال یک گردشگر تور کیش هستند که بتواند راننده این خودرو شود. در طول داستان عروسک های دیگری از جمله جیم جیم، خبربر، آقای پدر و خانم مادر به قصه اضافه می شوند تا به جذابیت این نمایش افزوده شود.

طبق این گزارش، این برنامه به مدت زمان سی دقیقه هر شب راس ساعت 22:30 دقیقه و تکرار آن ساعت 11 روز بعد از شبکه 5 سیما پخش می شود.

قسمت های شاد و مهیج این نمایش تلویزیونی از جمله کلیپ، بخش عروسکی، بازی جزیره، دوربین مخفی نیز می باشد. طبق اظهارات تهیه کننده این برنامه، سی قسمت این برنامه جذاب در تابستان و بیست و دو قسمت آن در فصل پاییز پخش می شود.

عوامل تولید این برنامه سی و پنج نفر هستند و تا کنون سی و سه قسمت از این مجموعه را در لوکیشن های مختلف گردشگری جزیره کیش تولید و آماده پخش کرده اند.

قابل توجه است که برنامه ماجراهای جزیره با هدف ترویج شعار کیش فضایی آرام برای خانواده ها در طول بیستمین جشنواره تابستانی کیش در حال تولید و پخش است.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما