ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

همایش نوروزبانان بی نوروز در جزیره کیش

 

همایش نوروزبانان بی نوروز در جزیره کیش

 

 

 

 

 

 

روابط عمومی واموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش اعلام کرد: بسته گردشگری در جزیره کیش هشتصد و شصت دلار است در حالی که در منطقه های دیگر هزار و هفتاد دلار می باشد. لازم به ذکر در سال گذشته یک میلیون و ششصد و بیست هزار گردشگر به جزیره زیبای کیش مسافرت داشته اند. وی گفت: بابرنامه ریزی هایی که در جزیره کیش انجام شده جذب گردشگر به این منطقه بسیار زیاد بوده و به توسعه این جزیره کمک شایانی نموده در صورتی که اگر این تعداد گردشگر به خارج از کشور سفر میکردند باعث توسعه بسیار زیاد این کشورها می شدند. در سال جاری بودجه ای حدود پانصد و هشتاد میلیارد تومان برای عمیات های عمرانی در جزیره در نظر گرفته شده است که باید با سرعت انجام شود و جزیره کیش در سال نود و چهار  دچار تحول چشمگیری شود.

در این همایش حجت الاسلام حسن علیدادی امام جمعه کیش از نوروزبانان بی نوروز که در ایام عید به گردشگران خدمت کردند تشکر کرد.

در این همایش افرادی از جمله معاونان و مدیران منطقه آزاد کیش، نیروهای نظامی و انتظامی و نهادهای درمانی وبهداشتی، اصناف وفعالان بخش خصوصی و... حضور داشتند که از نهادهای ارایه دهنده خدمات در عید نوروز قدردانی نمودند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما