ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هتل سورینت مریم کیش افتتاح شد

 

مدیر شرکت سورینت کیش اظهار داشت  : با افتخار اعلام می کنم که هفده  هزار کارمند در شرکت سورینت مشغول به فعالیت هستند  و ماهانه بیست و نه میلیارد تومان حقوق پرداخت مینمایم .

روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش در خبری اعلام کرد ، مالک و رئیس هلدینگ سورینت در مراسم افتتاحیه  هتل سورینت مریم کیش  با اشاره به نقش گردشگری و صنعت توریزم  به عنوان چهارمین صنعت پردرآمد در جهان  اعلام کرد : بایستی  با درک اهمیت صنعت گردشگری و بنا نهادن   زیر ساخت های لازم  در داخل کشور بتوانیم ضمن بر جلوگیری از خروج ارز مسافری از کشورشاهد حضور گردشگران خارجی در ایران باشیم .

بابک زنجانی با ذکر این نکته که  باید بررسی شود   چرا مردم پول خود را  برای مسافرت های خارجی تبدیل به ارز می اضافه کرد : توجه به گردشگر اولین گام  در پذیرایی از گردشگران میباشد  و مجموعه سورینت این مورد را سرلوحه  کار خود قرار داده .

بابک زنجانی اعلام کرد : با افتخار اعلام می کنم که هفده  هزار کارمند در مجموع سورینت مشغول به فعالیت هستند  و ماهانه بیست و نه  میلیارد تومان حقوق پرداخت می کنم . وی با ابراز امیدواری نسبت به آینده روشن کیش گفت: اطمینان  طرح های جدید و تاثیر گذاری در کیش عملی خواهد شد . 

نظرات (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

SALAM lotfan tasviry az emkanat va eskelete namaye bironi dakheli hotel ra +emkanate kamel barayam mail konid moteshakeram

siyamak
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما