ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نمایشگاه انرژی کیش 22 لغایت 25 دی ماه 93

تور كيش نمایشگاه انرژی کیش 22 لغایت 25 دی ماه 93

 

نمایشگاه‌‌‌های تجاری ظرفیتی بی نظیر بسیار ارزشمندی را برای تجار و دست اندکاران صنایع و مشاغل ایجاد مینماید تا خدمات، نو آوری ها ، دستاوردها و توانمندی‌های مجموعه خود را در فضایی مناسب به همکاران خود و سایر دست اندکاران صنعت مربوطه ارائه کنند و بدین وسیله به بهترین شکل ممکن بتوانند با سایر شرکت ها و مجموعه های فعال ه مصنف خود ارتباط مناسب برقرار نمایند ، ارتباطی که میتوند به یک ههکاری بلند مدت مبدل گردد و یا به یک شرامت سودمند برسد . . یازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی انرژی کیش از تاریخ بیسو دوم لغایت بیست و پنجم دی ماه سال 1393 در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش آغاز برقرار خواهد بود و فعالان و اصحاب این صنعت مهم در فضایی تخصصی به عرضه دستاوردهای خود میپردازند .

نمایشگاه امسال با استقبال کم نظیر دستاندکاران این صنعت چه در حوزه داخلی و چه در حوزه خارجی وو بین المللی واقع شده . وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران نیز اصلی ترین پشتیبان اجرایی این نمایشگاه خواهد.گفتنی است همزمان با اجرای این نمایشگاه مهم تعدادی از رایزنان بازرگانی و تجاری ایران با معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد کیش دیدار و ایده های خود را در ارتباط راه های توسعه اقتصادی ،جذب گردشگر و سرمایه گذار از سایر کشورها ارائه دادند.

معاون اقتصادی منطقه آزاد نیز اعلام نمود همه ساله سالانه یک میلیون وهشتصد هزار نفرمسافر تور کیش به این جزیره سفر میکنند که حدود هفتاد هزار نفر آنها از سایر کشورها میباشند.

ایشان به فعالیتهای زیرساختی انجام شده در منطقه اشاره کرد و اضافه کرد :اسکله ای با ظرفیت پنج هزار تن در حوزه بندرگاهی مشغول فعالیت میباشد و بناست اسکله ای با ظرفیت دوازده هزار تن هم در روزهای 22 بهمن بهره برداری گردد ، افتتاح اسکله سی و پنج هزار تنی هم قرار است تا انتهای سال 94 عملیاتی گردد .

 

رزرو هتل و بليط ويژه نمايشگاه انرژي كيش:

رزرو بليط و هتل ويژه نمايشگاه انرژي كيش

رزرو تورهاي كيش ويژه نمايشگاه انرژي 22 الي 25 دي 93

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما