ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نظارت های مداوم سامانه سناک در راستای پیشرفت خدمات گردشگری

 

نظارت سامانه سناک

 

در سال 95 بالغ بر دو هزار و دویست بازدید توسط ناظران سناک از مراکز فعال تفریحی و دریایی و اقامتی در راستای پیشرفت کیفی و کمی خدمات و امکانات گردشگری انجام شده است.

سازمان منطقه آزاد کیش افزود، سامانه سناک مجموعه ای کامل در زمینه گردشگری ست که این مجموعه علاوه بر ارائه آخرین اخبار و اطلاعات جزیره کیش جزئیات لازم گردشگران برای سفر به جزیره کیش در بخش های مختلف نظیر: بخش اقامتی ، پذیرایی ، تفریحی ، مراکز خرید ، شناور های تفریحی ، آژانس ها و کانتر های گردشگری را به آسانی در اختیار گردشگران قرار میی دهد.

مهمترین نقطه قوت سامانه سناک بررسی ثبت نظرات و شکایات گردشگران و کیشوندان و پاسخگویی به شکایات آنان در مدت زمانی چهل و هشت ساعته به همراه پیگیری موضوع و اعلام نتیجه بررسی ها می باشد که با سود بردن از آن به عنوان عامل انگیزشی و محرک نقش اساسی در افزایش کیفیت خدمات گردشگری و پیشرفت و افزایش میزان رضایتمندی گردشگران و کیشوندان را بر عهده دارد.

در این سامانه کلیه نظرات و شکایات به صورت تجمعی در نمودار و جدول ثبت می شود تا امکان مقایسه عملکرد فعالان گردشگری و مجموعه هایی که افزایش میزان رضایتمندی مردم را بدست آورده اند مورد تشویق و حمایت قرار گیرند.

در سال 95 ناظران گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش تعداد هفتصد و بیست و هشت بازدید از دویست و پانزده مرکز فعال پذیرایی نظیر رستوران های با موزیک زنده و بدون موزیک ، فست فود ها ، کافی شاپ ها ، بوفه ها ، طباخی ها ، چایخانه ها و کبابی ها به عمل آوردند و با هدف رفع نواقص در راستای رضایتمندی گردشگران چهارصد و پنجاه و سه اخطار ثبت شده است.

در همان زمان هزار و سیصد و چهل و چهار بازدید از مراکز فعال تفریحی و دریایی نظیر: کلوپ های تفریحاتی دریایی ، غواصی ، شناورهای تفریحی شبانه ، دریایی و غواصی ، شناورهای تفریحی آکواریوم و مراکز تک برند انجام شد و برای رفع مشکلات و افرایش کیفیت در زمینه رضایتمندی گردشگران صد و یک اخطار داده شد و همین طور در بخش اقامتی کیش در سال 95 شانزده اخطار ثبت گردید. 

در سال گذشته ناظران گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش مجوز های برای دفاتر خدمات گردشگری و مسافرتی ، مراکز اقامتی و هتل ها ، مراکز پذیرایی و رستوران ها ، مراکز تفریحی و تک برند ها ، مجوزهای گردشگری ، اجاره خودرو با راننده و بدون راننده به تعداد دویست و سی  و هفت صادر کردند.

گردشگران یا میهمانان تور کیش و کیشوندان می توانند با ورود به سامانه سناک پیشنهادها و شکایات خود را از تمامی مراکز گردشگری کیش در سامانه نظارت الکترونیک جزیره کیش ثبت کرده و با دریافت کد پیگیری از نتیجه آن آگاه شوند.  

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما