ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نشست معاونان گردشگری و اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش با سفیر پادشاهی اسپانیا

 

نشست معاونان گردشگری و اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش با سفیر پادشاهی اسپانیا

 

توسعه روابط گردشگری و اقتصادی ، موضوع نشست معاونان گردشگری و اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش با سفیر پادشاهی اسپانیا بود.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، سفیر اسپانیا در ادامه سفر دو روزه خود به جزیره کیش با معاونان گردشگری و اقتصادی این جزیره دیدار و مذاکره پرداختند.

در این نشست علیرضا قائدیان با سفیر اسپانیا جزئیات راه اندازی خط مستقیم پروازی بین جزیره کیش و بارسلونا بررسی شد و دو طرف در مورد رونق روابط گردشگری بین دو کشور، تبادل تجربیات و آموزش نیروی انسانی در حوزه های گردشگری و هتلداری به بحث و تبادل نظر پرداختند.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به سوابق درخشان و دیرینه کشور اسپانیا در موضوع گردشگری، بهره گیری از تجارب این کشور را فرصت مغتنمی برای جزیره کیش برشمرد و خواستار توسعه ارتباطات دو جانبه درحوزه های مختلف گردشگری شد. برگزاری هفته فرهنگی اسپانیا در کیش یکی از پیشنهادات معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش به سفیر اسپانیا بود.

سفیر پادشاهی اسپانیا در تهران نیز خواستار تعامل برای حضور دائمی بخش خصوصی جزیره کیش در نمایشگاه فیتور اسپانیا شد و همچنین حضور فعالان گردشگری اسپانیا در نمایشگاههای کیش را اعلام کرد. ادواردو لوپز بوسکتس سفیر پادشاهی اسپانیا در ادامه سفر خود به جزیره کیش با معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش نیز دیدار کرد. معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش همچنین مزیت های گردشگری و اقتصادی جزیره کیش را در این نشست برای سفیر اسپانیا مطرح کرد.

بهره گیری از انرژی های نو، توسعه پروژه های ساختمانی، فرودگاهی و بندر و همکاری در مورد ارائه خدمات فنی و پشتیبانی به شرکت های نفتی و گازی در کیش از موضوعات مطرح شده در نشست سفیر پادشاهی اسپانیا با محمدرضا سعیدی بود.

خاطر نشان می شود سفیر اسپانیا از تعدادی از کارخانه های صنعتی، چند طرح و پروژه گردشگری، خانه بومیان، اسکله سی و پنج هزار تنی و ترمینال در حال احداث فرودگاه کیش دیدن کرد.

 

نشست معاونان گردشگری و اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش با سفیر پادشاهی اسپانیا

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما