ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نرخ بلیت هواپیمایی کیش در مسیر کیش - تهران کاهش یافت

 

نرخ بلیت هواپیمایی کیش در مسیر کیش - تهران کاهش یافت

 

با دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش نرخ بلیت رفت و برگشت پروازهای هواپیمایی کیش در مسیر کیش - تهران - کیش کاهش یافت.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش اظهار کرد: در راستای افزایش تحقق رونق گردشگری کیش و با دستور دکتر انصاری لاری نرخ بلیت رفت و برگشت پروازهای کیش ایر در مسیر کیش - تهران - کیش از پانصد و سی هزار تومان به چهارصد و پنجاه و یک هزار تومان کاهش یافت.

وی با بیان اینکه چهل درصد از صندلی های این ایرلاین تا پایان هفته آینده، در راستای تثبیت قیمت ها و افزایش عرضه بلیت، از چارتر کنندگان پس گرفته می شود اضافه نمود: کاهش نرخ بلیت در این مسیر که پر ترددترین مسیر هواپیمایی جزیره کیش است، با هدف رونق کیش و ارائه تسهیلات سفر برای گردشگران تور کیش با حمایت های سازمان منطقه آزاد کیش کاهش یافته و این کاهش از سیزده آبان ماه جاری اعمال می شود که تا پایان سال تحت هیچ شرایطی افزایش نخواهد یافت.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش اظهار داشت: نرخ اعلام شده در ایام شلوغی نیز بدون تغییر خواهد بود تا با ایجاد رقابت بین ایرلاین ها از افزایش قیمت پروازها جلوگیری شود، ضمن اینکه این کاهش نرخ تاثیری در کیفیت خدمات این شرکت هواپیمایی نخواهد داشت.

کاپیتان جدیدی همچنین از ارائه تخفیف به کیشوندان با ارائه کارت کیشوندی خبر داد و بیان کرد: شهروندان جزیره کیش دارای کارت کیشوندی چنانچه هفتاد و دو ساعت قبل از زمان پرواز با مراجعه به دفاتر هواپیمایی کیش نسبت به خرید بلیت در مسیر کیش - تهران یا بالعکس اقدام کنند، می توانند بلیت رفت و برگشت کیش - تهران را با تخفیف دریافت کنند که این نرخ با تخفیف کیشوندی چهارصد و هجده هزار تومان است.

شایان ذکر است، شرکت هواپیمایی کیش متعلق به سازمان منطقه آزاد کیش، در حال حاضر دارای چهارده فروند هواپیما شامل دو فروند ایرباس 321، دو فروند ایرباس 320، هفت فروند هواپیمای MD و سه فروند هواپیمای فوکر 100 است.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما