ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نخستین پرواز زنجان - کیش انجام شد

 

نخستین پرواز زنجان - کیش انجام شد

 

مدیر فرودگاه زنجان اعلام کرد: هجدهم دی نخستین پرواز زنجان به مقصد کیش با هفتاد و نه مسافر انجام شد و برقراری این پروازها مستلزم استقبال از سوی شهروندان این استان و استان های همجوار است.

به نقل از محمد قاسمی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه نمود: پروازها دوشنبه هر هفته ساعت 7:30 صبح از فرودگاه کیش به مقصد زنجان انجام و این پرواز ساعت 9:20 در فرودگاه مقصد بر زمین می نشیند.

مدیر فرودگاه زنجان اظهار کرد: پرواز دیگری در همین روز ساعت 10:30 از فرودگاه زنجان به مقصد کیش انجام و 12:30 در فرودگاه مقصد بر زمین می نشیند.

قاسمی یادآور شد: پروازهای زنجان به کیش و برعکس طی روزهای دوشنبه و پنجشنبه هر هفته با همکاری شرکت هواپیمایی کیش ایر برقرار است. همچنین افزود: گردشگران تور کیش و علاقمندان برای سفر به کیش از طریق این فرودگاه می توانند برای تهیه بلیت های رفت و برگشت اقدام و آن را از آژانس های معتبر و فعال در سطح شهر و از طریق اینترنتی از سایت فرودگاه زنجان دریافت کنند.

مدیر فرودگاه زنجان اعلام کرد: پایداری سفرهای هوایی به جزیره کیش همکاری مسئولان ذی ربط و استقبال مردم نیاز دارد که می تواند در توسعه صنعت توریسم این استان نیز تاثیرگذار باشد.

محمد قاسمی بیان کرد: چنانچه از پروازهای زنجان – کیش استقبال نشود برای عدم متضرر شدن چارترکننده، این پروازها کنسل خواهد شد و افزود: علاوه بر این پروازها، در تلاش برای برقراری پروازهای زنجان – تهران هستیم.

به نقل از ایرنا، فرودگاه زنجان، یکی از فرودگاه‌های فعال ایران از نوع داخلی به شمار می رود که در مرکز استان زنجان واقع شده است. این فرودگاه از سال 1390 شروع به فعالیت کرده است که در زمان حاضر پروازهای فرودگاه زنجان به مقصد مشهد انجام می شود. از خردادماه سال 92، پروژه توسعه باند فرودگاه زنجان آغاز شده است و با توجه به مصوبه دولت مبنی بر تبدیل فرودگاه زنجان به مرز هوایی اردیبهشت 91 نیز نخستین پرواز خارجی به مقصد عربستان برای انجام حج عمره انجام شد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما