ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نخستین پارک دلفینهای سرپوشیده خاورمیانه در کیش

 سایت پارک دلفین های کیش اعلام کرد بزرگترین دلفیناریوم سرپوشیده خاورمیانه در کیش ساخته میشود . بر اسا این خبر این پارک سرپوشیده که با ظرفیت دو هزار نفر بزرگترین دلفیناریوم سرپوشیده خاور میانه خواهد بود با سرمایه حسین ثابت ساخته میشود .در این پروژه  بزرگ  علاوه بر دلفیناریوم ، و استخرهای خوابگاه و قرنطینه ، پنگوئن آریوم و آکواریوم زیر دریا نیز دیده شده است .

 شایان ذکر است ساخت  دلفاریوم سرپوشیده کیش تا کنون چهل در صد پیشرفت فیزیکی داشته . هنوز زمان بهره برداری از این پروژه اعلام نشده . استقبال خوب مردم از پارک دلفین های کیش یکی از دلایل اصلی طرح چنین پروژه بزرگی در کیش بوده .

 در خبر دیگر سایت پارک دلفین های کیش اعلام کرد برای کاهش تاثیر گرما بر کیفیت حضور مسافران در برنامه های پارک دلفین ها و باغ پرندگان کیش ، باران مصنوعی ایجاد خواهد شد .

 بر پایه این خبر  سیستمهای  مخصوص تعبیه  شده در بین  درختان  باران مصنوعی ایجاد خواهد کرد  ، این باران  هم لطافت و  شادابی درختان را مضاعف میکند  هم برای گردشگران حس جنگل های حاره ای را زنده مینماید . مسافران با گشت و گذار  در مجموعه وسیع باغ  علاوه بر داشتن  حس قدم زدن  در جنگل های شمال کشور ، می توانند از نزدیک و در چند قدمی  خود

  پرندگان آزاد زیر تور را هم ببینند . باغ پرندگان کیش یکی از مجموعه های تفریحی کیش است که بین علاقمندان به طبیعت و پرندگان طرفداران خاص خود را دارد .

کشورهای پیشرو در زمینه گردشگری مانند مالزی ، سنگاپور و.. توانسته اند با ایجاد پارک های پرندگان مدرن جذابیت های زیادی برای جذب گردشگر ایجاد کنند و از این راه به ایجاد ثروت و اشتغال در این بخش بپردازند . 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما