ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

میهمان نوازی گرم هواپیمایی کیش در نوروز 97

 

میهمان نوازی گرم هواپیمایی کیش در نوروز 97

 

شرکت هواپیمایی کیش در نوروزی 97 با ارائه خدمات متفاوت، لحظات شاد و مفرحی برای گردشگران فراهم می کند.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، شرکت هواپیمایی کیش که همواره در تلاش است با ارتقاء خدمات دهی به مسافران، سفری آرام، امن و خاطره انگیز برای مشتریانش رقم زند در نوروز امسال اقدامات جالب توجهی با هدف مشتری مداری و تکریم مسافران تور کیش انجام داده است.

مسافران نخستین پرواز ورودی به کیش در سال 97 با اقدام جالب توجه هواپیمایی کیش غافلگیر شدند. در لحظه ای که مسافران پس از پیاده شدن از هواپیما وارد ترمینال ورودی فرودگاه کیش شدند با اجرای آیین های شاد و خوشامدگویی گروهی از میهمانداران کودک که ملبس به لباس فرم هواپیمایی کیش هستند مواجهه شدند و پس از آن وقتی برای دریافت بار خود به نقاله بار مراجعه کردند بر روی نوار نقاله چمدانهایی حاوی هدیه به نام تمامی مسافران از سوی شرکت هواپیمایی کیش قرار داشت که شادی مسافران را در بدو ورود به کیش دو چندان کرد.

تیم مهمانداران کودک هواپیمایی کیش در ایام نوروز از تمامی مسافران این شرکت استقبال می کنند و به همراه دیگر گروههای هنری مراسم زیبایی را برای خوشامدگویی به گردشگران تور کیش در فرودگاه بین المللی کیش به نمایش می گذارند. گرامی داشت سی و ششمین سالگرد ازدواج دو مسافر شرکت هواپیمایی کیش که در لحظه ورود به جزیره کیش با برگزاری این مراسم غافلگیر شدند اقدام زیبای دیگری در راستای مشتری مداری، تکریم گردشگران و خانواده ها بود که به همت شرکت هواپیمایی کیش انجام شد.

همچنین پذیرایی از مسافران با ارائه منو برای انتخاب غذای مورد علاقه که با حسن خلق میهمانداران همراه است از دیگر اقداماتی است که توسط این شرکت هواپیمایی به گردشگران نوروزی کیش ارائه می شود.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما