ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مونسان مدیر خوش نامی ست

 

مونسان مدیر خوش نامی ست

 

رئیس کانون جواهرات و سنگ‌ های قیمتی ایران با اشاره به سابقه مدیریتی علی‌ اصغر مونسان معاون رئیس‌ جمهوری و رئیس سازمان میراث‌ فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری بیان کرد: آقای مونسان جزء مدیران خوش‌ نام و با سابقه است.

رئیس کانون جواهرات و سنگ‌ های قیمتی ایران، محمد جواد پیش‌بین در روز سه‌ شنبه 24 مرداد ماه 96 با بیان این مطلب افزود: در بررسی سوابق مدیریتی آقای مونسان نکته منفی دیده نمی‌شود و او یکی از مدیران خوش‌ نام است و امیدواریم حضور این فرد با تجربه مدیریتی در مراکزی مانند منطقه آزاد کیش بتواند در زمینه صنایع‌ دستی نیز کارساز باشد.

پیش بین اضافه نمود: انتظار و توقعی که از رئیس سازمان میراث‌ فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری وجود دارد این است که به هر سه بخش نظارت یکسان داشته باشد و همچنین افزود: هر بخش سازمان دارای قابلیت های بی‌ نظیری است که احتیاج به توجه دارد. به‌ طور نمونه در بخش صنایع‌ دستی گوهر‌ سنگ‌ ها از ارزش بالایی برخوردار است و پیشنهاد می‌شود گوهر‌ سنگ‌ ها به‌ طور ویژه مورد توجه رئیس سازمان میراث‌ فرهنگی قرار گیرد.

رئیس کانون جواهرات و سنگ‌ های قیمتی ایران اظهار کرد: صنایع‌ دستی در اشتغال‌ زایی و ایجاد در آمد نقش مهمی دارد و در این میان گوهر سنگ‌ ها یک ظرفیت بی‌ نظیر است که توجه به این بخش می‌تواند نقش مهمی در تولید و ارز آوری داشته باشد.

ایشان متذکر شدند: آماده همکاری کامل با رئیس جدید سازمان میراث‌ فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری هستیم.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما