ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مونسان قطعا در میراث فرهنگی می تواند کاردان باشد

 

مونسان قطعا در میراث فرهنگی می تواند کاردان باشد

 

یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد که سازمان میراث فرهنگی و گردشگری سازمانی است که محدوده فعالیت گسترده ای دارد و بنابراین مدیری آشنا به اقتصاد، صنعت و فرهنگ می خواهد.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش و خبرگزاری خانه ملت، مهدی شیخ بیان کرد: منطقه آزاد کیش نمونه ای بسیار کوچک از ظرفیت بزرگ گردشگری در کشور است که توسعه ی آن در سال های واپسین نشانگر عملکرد مدیریت توانمند آن است که در سطحی بزرگتر در سازمان میراث فرهنگی می تواند کاردان باشد.
مهدی شیخ در ادامه اظهار کرد: ظرفیت های فرهنگی و رواج دادن و توسعه ی ارزش های غنی ایرانی با تمدنی کهن و قدیمی، ابنیه و فضاهای خوب گردشگری و توریستی، اقلیم متنوع و زیبا و همینطور صنایع دستی گوناگون و زیبا قسمتی از ظرفیت هایی است که در کشور ما وجود دارد که مونسان با توجه به سابقه ی خود می تواند از آن بهره کافی را به نفع کشور ببرد.
نماینده تهران در مجلس تاکید کرد: در زمینه گردشگری و میراث فرهنگی ما سرآمد هستیم و می توانیم قطب صنعت گردشگری در منطقه باشیم و قطعا اکثر کشور های منطقه و آسیا ظرفیت هایی نظیر کشور ما را ندارند بنابراین به کار گیری مدیری کاردان در این قسمت پر اهمیت است و ما انتخاب آخر رئیس جمهور را به فال نیک می گیریم.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما