ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مونسان در کیش توسعه و پاکدستی را به نمایش گذاشت

 

مونسان در کیش توسعه و پاکدستی را به نمایش گذاشت

 

نماینده مردم جهرم پاکدستی و سلامت را از ویژگی های برجسته علی اصغر مونسان دانست و اظهار کرد: علی اصغر مونسان در کیش توسعه را همراه با پاکدستی به نمایش گذاشت و این روند هم می باید در سازمان میراث فرهنگی ادامه یابد.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، یکی از اعضای کمیسیون عمران مجلس در گفتگو با خبرنگار "ناطقان" درباره تعیین رئیس سازمان میراث فرهنگی در دولت دوازدهم بیان کرد: علی اصغر مونسان دورانی جدید و درخشانی را در میراث فرهنگ رقم می زند و با تجربه های ارزشمندی که در مسئولیت های سابق بدست آورده، می توان انتظار اتفاقات خوبی در صنعت گردشگری را داشت.

نماینده مردم جهرم پاکدستی و سلامت را از ویژگی های برجسته علی اصغر مونسان دانست و بیان کرد: مونسان در کیش توسعه را همراه با پاکدستی به نمایش گذاشت و این روند هم می باید در سازمان میراث فرهنگی ادامه یابد.

علی اصغر مونسان دانشجوی دکترای رشته عمران در دانشگاه صنعتی شریف، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت ساخت از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از سازمان مدیریت صنعتی و کارشناسی عمران از دانشگاه صنعتی شریف در حال حاضر رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش نیز می باشد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما