ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

منازل استیجاری کیش در نوروز 97 ساماندهی می شود

 

منازل استیجاری کیش در نوروز 97 ساماندهی می شود

 

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از ساماندهی منازل استیجاری برای اسکان موقت گردشگران نوروزی خبر داد.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، در جهت ارائه خدمات مطلوب در حوزه اسکان گردشگران در نوروز 97 منازل استیجاری در جزیره کیش ساماندهی می‌شوند.

طبق این گزارش علیرضا قائدیان با بیان اینکه ستاد تسهیلات نوروزی سازمان منطقه آزاد کیش با همکاری جامعه هتلداران و اداره نظارت بر اماکن عمومی کیش، طرح ساماندهی منازل استیجاری را در نوروز 97 اجرا می‌کنند اظهار داشت: با توجه به محدودیت ظرفیت پذیرش هتل‌ها و مراکز اقامتی کیش و افزایش حضور گردشگران تور کیش در تعطیلات نوروز، به همت معاونت گردشگری و با هماهنگی جامعه هتلداران و اداره نظارت بر اماکن عمومی کیش، بانک اطلاعاتی جامعی از منازل استیجاری سطح جزیره تهیه شده است و اجرای طرح ساماندهی این منازل در دستور کار قرار دارد.

به گفته دبیر ستاد تسهیلات نوروزی کیش متقاضیانی که قصد دارند با اجاره منازل خود در تعطیلات نوروز به گردشگران خدمات مناسبی ارائه کنند می‌توانند از تاریخ 1396/12/16 با مراجعه به دفتر جامعه هتلداران واقع در برج صدف، طبقه هفتم، واحد 706 به شماره تماس 9-44453337 نسبت به ارائه مشخصات واحد مربوطه و اخذ مجوز اقدام کنند.

وی همچنین در ادامه اضافه نمود: بازدید از منازل و نرخ‌ گذاری با حضور نماینده جامعه هتلداران بلافاصله بعد از ثبت‌ نام انجام خواهد شد و پس از کسب تأییدیه لازم، این منازل استیجاری از طریق جامعه هتلداران در اختیار گردشگران تور کیش قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است سازمان منطقه آزاد کیش در قبال گردشگرانی که از هر طریق به جز مراجعه به جامعه هتلداران در منازل استیجاری اقامت کرده‌اند مسئولیتی نداشته و پاسخگوی مشکلات احتمالی آنها نخواهد بود.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما