ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معرفی جزیره کیش در خارج از مرزها

 

معرفی جزیره کیش در خارج از مرزها

 

در هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری، هتلداری و صنایع وابسته که پنجم تا هشتم اسفند ماه برپا شد مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش اذعان داشت: برای معرفی جزیره کیش به عنوان یک جزیره گردشگری در خارج از کشور اقدامات مناسبی انجام شده است. ازجمله میتوان به معرفی کیش در نمایشگاه گردشگری ترکیه اشاره کرد که پس از آن تورلیدرهای معروف ترکیه به این جزیره آمدند و به این وسیله تبلیغات خوبی در زمینه معرفی جزیره کیش انجام شده است.

دکتر علی مونسان گفت: انتظار داریم میزان ورود گردشگران خارجی به این جزیره افزایش پیدا کند. دراین ارتباط گردشگرانی که از عراق وارد جزیره می شوند رشد خوبی داشته ولی ناامنی هایی که در کشور عراق وجود دارد باعت توقف این روند شده است. همچنین جزیره کیش به دلیل داشتن آب و هوای مشابه کشور مصر می تواند گردشگران لهستانی که به این کشور سفر می کنند را جذب نماید و یکی از راه های آن می تواند با حضوری که غرفه کیش در نمایشگاه گردشگری لهستان دارد صورت گیرد.

مونسان گفت: یکی دیگر از این راه ها می تواند جذب گردشگران خارجی آثار تاریخی شهر شیراز باشد که در فاصله 30 دقیقه ای به جزیره کیش قرار دارد.

در این نمایشگاه کشورهایی مانند ایران، کرواسی، ترکیه و مالزی نتایج خلاقیت های خود را در ارتباط با هتلداری، وسایل و تجهیزات مسافرتی، معرفی مناطق آزاد، گردشگری سالم، بانک ها و موسسات مالی، ایرلاین های هوایی و فرودگاه ها، اکوتوریسم، جاذبه های گردشگری به بازدید کنندگاه ارایه دادند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما