ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معرفی برنده همایش بین المللی مجسمه سازی

 

معرفی برنده همایش بین المللی مجسمه سازی

 

 

 

 

 

 

اختتامیه همایش بین المللی مجسمه سازی کیش در روز دوشنبه یازدهم اسفند ماه 1393 در مرکز همایش های بین المللی سازمان کیش برگزار شد و طی آن نفرات برتر این رقابت معرفی شدند. در این مراسم ریاست شورای سیاست گذاری همایش مهندس بهبود بهی زادی، مشاور سازمان میراث فرهنگی محمد محیط طباطبایی، مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد مرتضی کاظمی، دبیر همایش سید مجتبی موسوی، احمد مسجد جامعی، طاهر شیخ الحکمایی حضور داشتند  و وظیفه داوری این همایش برعهده دو هنرمند معروف جان ویدمن و سعید شهلاپور بود.

طی این مراسم با رای داوران مقام اول به السیو رانالدی هنرمند ایتالیایی، مقام دوم به شهریار رضایی هنرمند ایرانی و مقام سوم به صورت مشترک به ویکتور کوپاچ از بلاروس و ماریو لوپز از پرتغال اعطا شد.

ریاست شورای سیاست گذاری همایش هدف از این رقابت را توسعه فرهنگی و هنری اعلام کرد و برپایی این همایش را نقطه عطفی برای کسب این هدف دانست و با یادآوری اثر مجسمه ساز معروف مرحوم بهمن محصص در کیش این منطقه را محل مناسبی برای برگزاری همایش های فرهنگی معرفی کرد.

مجتبی موسوی دبیر همایش اعلام کرد برگزیدگان از بین 12 هنرمند خارجی و 5 هنرمند ایرانی انتخاب شدند که کار بسیار مشکلی بود و این در حالی است که هنرمندان دیگر هم توانایی شرکت در همایش های داخلی و خارجی و کسب مقام را دارند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما