ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مشارکت بیش از پیش بخش خصوصی رویکرد اصلی گردشگری کیش

 

مشارکت بیش از پیش بخش خصوصی رویکرد اصلی گردشگری کیش

 

در مراسم آغاز فستیوال طلایی کیش علیرضا قائدیان از مشارکت بیش از پیش بخش خصوصی در تصمیم گیریها، برنامه ریزی و اجرای برنامه های گردشگری خبر داد.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، فستیوال طلایی کیش شامگاه هفدهم بهمن ماه در مراسمی با حضور معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش، مشاور بازرگانی مدیرعامل سازمان، روسای جوامع، اصناف و بازاریان، مدیران ادارات و نهادها و فعالان بخش خصوصی آغاز شد.

در این نشست علیرضا قائدیان با تاکید بر اینکه رویکرد اصلی گردشگری سازمان مشارکت بیش از پیش بخش خصوصی در تصمیم گیریها، برنامه ریزیها و اجرای برنامه هاست اظهار داشت: تعریف فرصت ها و ظرفیت های جدید گردشگری از مهمترین بسترهای جذب گردشگران همراه با افزایش رضایتمندی است. همچنین اضافه نمود: فعالیت مستمر بخش خصوصی از ضروریات توسعه گردشگری در جزیره کیش است و یکی از شیوه های مدرن فعالیت برای موفقیت در صنعت گردشگری استفاده از فناوریهای آی تی است که در جزیره کیش هم با توجه به فعالیت شرکت تجارت الکترونیک پارسیان زیرساخت های خوبی برای بهره گیری از این ظرفیت فراهم است. وی در پایان ضمن تقدیر از همه فعالان بخش خصوصی و دولتی که دست اندرکار برگزاری این جشنواره هستند بر لزوم همکاری هر چه بیشتر همه بخش ها برای میزبانی شایسته از گردشگران نوروزی تاکید کرد.

مشاور بازرگانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش هم در این مراسم با تشریح نحوه عملکرد فستیوال طلایی و جذب گردشگران تور کیش با ارائه انواع تخفیف ها اظهار کرد: ایجاد مزیت در ایام خلوتی کیش می تواند راهکاری برای جذب گردشگران باشد اما این موضوع مستلزم مشارکت بخش خصوصی است.

سادات نجفی اضافه نمود: ایجاد جاذبه های جدید و استفاده از روشهای موفق گردشگری می تواند به خلق رویکردهای نوین منتهی شود و با توجه به تسهیلاتی که به همت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با افزایش مدت مجوزهای اقتصادی، بخشودگی جرایم و حذف بروکراسی های اداری در حال انجام است شرایط مناسبی برای انسجام فکری و اجرایی فراهم شده تا با همکاری بخش های خصوصی و دولتی شاهد تحول در گردشگری جزیره کیش باشیم.

شایان ذکر است فستیوال طلایی خرید کیش با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش، موسسه ستاد جشنواره ها، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان و جامعه بازاریان از چهاردهم بهمن تا بیست فروردین با ارائه تخفیف های ویژه برگزار می شود.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما