ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

پرسش: نرخ تور هتل آرا کیش,8 بهمن ماه 3 نفر

Raouf_Karimzadeh

تاریخ طرح پرسش: 1396/10/30

 

پرسش: با عرض سلام و ادب خدمت شما، در خصوص نرخ تور هتل آرا کیش و یا هتل های در همان سطح در بازه زمانی 8 الی 13 بهمن ماه برای سه نفر ممنون میشم راهنماییم کنید؟

پاسخ: با سلام، هتل آرا کیش جزء یکی از هتل های تک ستاره جزیره کیش می باشد که در میدان پردیس ابتدای بلوار رودکی بنا شده است. نام قدیم هتل، آرام بوده است و این هتل مورد بازسازی قرار گرفته است تا امکانات بهتری را در اختیار میهمانان تور کیش خود قرار دهد.

از ویژگی های هتل آرا کیش موقعیت خوب جغرافیایی و نزدیکی به دریا و به مراکز خرید و مجتمع های تجاری نظیر بازار پردیس 1 و 2 و بازار مرکز تجاری کیش که از اصلی ترین بازارهای جزیره کیش هست. این هتل متشکل از شصت اتاق مجهز و دارای امکانات لازم جهت اقامت و حدود دویست تخت می باشد.

مسافر گرامی حداقل نرخ تور کیش در این بازه زمانی به مدت پنج شب اقامت در هتل آرا برای هر نفر معادل 1020000 تومان و برای هتل های سه ستاره برای هر نفر معادل 890000 تومان نیز می باشد.

شایان ذکر است، قیمت هتل ها برای ایام مختلف هفته متفاوت می باشد. مثلا در روزهای آخر هفته دارای افزایش نرخ و روزهای ابتدای هفته کاهش نرخ است. همچنین قیمت هتل ها در ایام تعطیل از روزهای عادی گرانتر می باشد. لازم به توضیح است نرخ ذکر شده ممکن است با توجه به ساعت پروازی و نوع پرواز و تاریخ سفر متغیر باشد. جهت  کسب اطلاعات بیشتر از نرخ های دقیق تور کیش متناسب با شرایط و خدمات، نحوه رزرو، تورهای ترکیبی، اطلاع از لیست خدمات هتل ها، ساعات و تاریخ پروازی و نوع هتل می توانید با شماره های 02142632 و 88530609 تماس حاصل فرمایید و اطلاعات کامل را از کارشناسان گردشگری دریافت نمایید.

برخی از امکانات هتل آرا کیش برای پذیرایی از میهمانان تور کیش شامل: لابی، رستوران با سرو انواع غذاهای ایرانی، کافی شاپ، ماهواره، تلویزیون، اینترنت، سرویس ایرانی، نمازخانه، حمل و نقل و ... می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کیفیت این هتل و نحوه سرویس دهی هتل میتوانید از نظر مسافران در مورد هتل آرا بازدید نمایید.

 

هتل آرا کیش

هتل آرا کیش

هتل آرا کیش

هتل آرا کیش

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

پرسش: قیمت هتل آرا کیش

فتحی 16/6/1394

پاسخ: با سلام. هتل آرا یکی از هتل های تک ستاره جزیره کیش می باشد. این هتل دارای 60 اتاق برای پذیرایی از میهمانان می باشد و در میدان پردیس این جزیره واقع شده است.

قیمت هتل ها برای ایام مختلف هفته متفاوت می باشد. مثلا در روزهای آخر هفته دارای افزایش نرخ و روزهای ابتدای هفته کاهش نرخ است. همچنین قیمت هتل ها در ایام تعطیل از روزهای عادی گرانتر می باشد. شما می توانید برای آگاهی از لیست قیمت ها با شماره تلفن های 42632 و 88530609 تماس حاصل فرمایید و با کارمندان فروش درباره قیمت هتل برای تاریخ مورد نظر مشورت نمایید.

برای کسب آگاهی بیشتر درباره امکانات و خدمات هتل می توانید به نظرات مسافران درمورد هتل آرا کیش مراجعه نمایید.

 

هتل آرا کیش

هتل آرا کیش . نمای بیرونی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

پرسش: مشخصات هتل آرا کیش؟

محبی 7/12/1393

پاسخ: با سلام. هتل آرا در گروه هتل های تک ستاره جزیره کیش قرار دارد. این هتل در سال 1391 بازسازی شده و به شکل امروزی درآمده است. در این هتل مجموعا 60 اتاق برای برای میهمانان درنظر گرفته شده است. در فاصله 10 دقیقه ای از این هتل اسکله تفریحی کیش واقع شده است. این هتل در فاصله بسیار نزدیکی از بازارهای پردیس 1 و 2 واقع شده است. همچنین پلاژ آقایان به هتل آرا کیش نزدیک است و آقایان می توانند در کمترین زمان به پلاژ دسترسی داشته باشند.

از جمله امکانات این هتل می توان به اینترنت، سرویس ایرانی، نمازخانه، حمل و نقل، سوئیت، لابی، رستوران، کافی شاپ، ماهواره، تلویزیون، یخچال و... اشاره داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد امکانات و کم و کیف سرویس دهی هتل میتوانید از نظرات مسافران در مورد هتل آرا کیش بازدید نمایید.

 

 

هتل آرا کیش

هتل آرا کیش


 

هتل آرا کیش

هتل آرا کیش


 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

پرسش: کیفیت هتل آرا کیش؟

احمدی 20/10/1393

با سلام خدمت شما. توضیحاتی درباره هتل آرا کیش می خواستم.

پاسخ: هتل آرا جزء هتل های 3 ستاره جزیره می باشد. این هتل در سال 1391 به طور کامل باز سازی شد و از هتل 2 ستاره به 3 ستاره ارتقا یافت. این هتل در مجموع از 60 اتاق تشکیل شده است. دریا و اسکله تفریحی جزیره 10 دقیقه با این هتل فاصله دارد. بازارهای پردیس 1 و 2 روبروی این هتل قرار گرفته است. این هتل در میدان رودکی واقع شده است. از امکانات این هتل می توان به کافی شاپ، اینترنت، ماهواره، یخچال، حمل و نقل، رستوران، تلویزیون، لابی و ... اشاره کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کم و کیف سرویس دهی هتل میتوانید از نظرات مسافران در مورد هتل آرا کیش بازدید نمایید.

 

 

هتل آرا کیش

هتل آرا کیش . نمای بیرونی


 

هتل آرا کیش

هتل آرا کیش . لابی هتل