ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

پرسش: قیمت اتاق هتل تاپ رز کیش؟

کتابی 4/6/1394

پاسخ: با سلام. هتل تاپ رز یکی از هتل های 3 ستاره جزیره کیش می باشد. این هتل در انتهای خیابان ابن سینا و روبروی بازار پردیس واقع شده است. این مجموعه از 37 ویلای ساحلی برخورداز است و 15 دقیقه با فرودگاه کیش فاصله دارد.

قیمت هتل ها برای ایام مختلف هفته متفاوت است. مثلا در روزهای آخر هفته گرانتر از روزهای ابتدای هفته می باشد. همچنین قیمت هتل ها در ایام تعطیل از روزهای عادی گرانتر می باشد. شما می توانید برای آگاهی از لیست قیمت ها با شماره تلفن های 42632 و 88530609 تماس حاصل نمایید و با کارمندان فروش درباره قیمت هتل برای تاریخ مورد نظر مشورت نمایید.

برای کسب آگاهی بیشتر درباره کیفیت و موقعیت هتل می توانید به نظرات مسافران درمورد هتل تاپ رز کیش مراجعه نمایید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

پرسش: نرخ هتل تاپ رز کیش؟

نجفی 29/4/1394

پاسخ: با سلام. هتل تاپ رز کیش یه هتل 3 ستاره است. این هتل در انتهای خیابان ابن سینا قرار دارد. بازار پردیس کیش روبروی این هتل واقع شده است. فرودگاه از این هتل 15 دقیقه فاصله دارد. هتل هم دارای اتاق و هم ویلا می باشد که میهمانان می توانند به دلخواه هر کدام را که تمایل داشتند انتخاب نمایند.

نرخ هتل بستگی تاریخ اقامت مسافر در هتل دارد. نرخ هتل برای ایام تعطیل با روزهای عادی متفاوت می باشد و برای اطلاع از نرخ هتل می توانید با آژانس تماس بگیرید.

جهت آگاهی بیشتر درمورد امکانات هتل می توانید به نظرات مسافران درباره هتل تاپ رز کیش مراجعه نمایید.

 

 

هتل تاپ رز کیش

هتل تاپ رز کیش . نمای بیرونی


 

هتل تاپ رز کیش

هتل تاپ رز کیش . کافی شاپ هتل


 

هتل تاپ رز کیش

هتل تاپ رز کیش . اتاق هتل


 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

پرسش: درمورد هتل تاپ رز کیش؟

حدادی 19/10/1393

با سلام و خسته نباشید. می خواستم درمورد هتل تاپ رز کیش اطلاعاتی داشته باشم.

پاسخ: با سلام. هتل تاپ رز جزء هتل های 3 ستاره جزیره کیش می باشد. این هتل 12679 متر مربع مساحت دارد و مجموعا از 37 ویلای ساحلی تشکیل شده است. این هتل در فاصله 50 متری از ساحل دریا و اسکله قرار گرفته است. هتل تاپ رز به طور دقیق در انتهای خیابان ابن سینا و در مقابل بازار پردیس واقع شده است. از امکانات هتل تاپ رز می توان به کافی شاپ، خدمات خانه داری، اینترنت پرسرعت، لاندری، پارکینگ اختصاصی، رستوران، صندوق امانات، چایخانه سنتی، لباسشویی، خشکشویی، ماهواره، ترانسفر و... اشاره کرد.

براي اطلاعات بيشتر در مورد نحوه سرويس دهي اين هتل پيشنهاد ميشود از نظر مسافران در مورد هتل تاپ رز كيش بازديد نماييد . 

 

 

هتل تاپ رز کیش

هتل تاپ رز کیش