ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از چند طرح و پروژه عمرانی بازدید نمودند

 

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از چند طرح و پروژه عمرانی بازدید نمودند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از اتمام طرح‌های عمرانی در جزیره کیش خبر دادند و از منبع هوایی، اسکله 35 هزار تنی و نیروگاه برق بازدید کردند و بر تسریع روند تکمیل پروژه تاکید نمودند.

ابراهيم انصاری لاری ضمن بازدید از نیروگاه برق شماره 2 بر ضرورت ایجاد امکان تبادل برق و آب بین دو نیروگاه کیش تاکید کردند و اضافه نمودند: خواستار سرعت بخشیدن به روند بهره برداری از پست های 132 که رکن اصلی برای فراهم شدن زمینه تبادل برق بین دو نیروگاه است هستیم.

وی اتمام عملیات عمرانی منبع ذخیره آب هوایی کیش و بهره برداری جهت منبع ارتقاء سطح رفاهی ساکنان و گردشگران تور کیش امری مهم دانستند و در تسریع عمیات پروژه تاکید نمودند. وی همچنین اشاره نمودند دستورات لازم جهت توسعه و تسریع عملکرد پروژه ها به معاونت عمرانی و شرکت آب و برق کیش ابلاغ گردیده است.

انصاری لاری یکی دیگر از پروژه هایی که قصد تکمیل آن را داریم اسکله 35 هزار تنی کیش است که گامی مهم جهت توسعه فعالیت های تجاری دریا محور خواهد بود. وی در ادامه افزود برنامه ریزی های لازم جهت خرید تجهیزات اسکله آغاز شده که بعد از اتمام عملیات عمرانی، در کوتاه ترین زمان ممکن خرید تجهیزات انجام شده باشد تا اسکله به بهره برداری برسد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما