ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

كسب رتبه برتر مقاصد گردشگری دنيا براي كيش

تور كيش هتل سان رايز

رییس سازمان میراث فرهنگی در کیش گفت  : قابلیت  رشد و توسعه فرهنگی اقتصادی در بخش گردشگری کشور  وجود دارد  و دسترسی به قله‌های گردشگری با برطرف نموندن تحریم و عزم جدی مسئولان و مردم میسر میباشد .

روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش اعلام نمود ، این مقام مسئول  در پنجمین همایش شهر ایده آل با اشاره به نام گذاری سال جاری  به نام اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی اضافه کرد : در هر دو مسیر  توسعه فرهنگی و اقتصادی برنامه‌های گسترده ای را در حال بررسی و اجرا داریم . ایشان اضافه نمودند : میبایست  در استفاده از همه تمامی تواناییهای موجود  برای مستحکم  شدن کشور در قبال همه تحریم‌ها برنامه ریزی نماییم .

ایشان  با ذکر این مطلب که امروزه شاخص رضایتمندی و شادابی  مردم در کنار ساییر آیتم های  مختلف اقتصادی در ارزیابی دستاوردهای  نظام‌های اقتصادی مد نظر قرار میگیرد خاطر نشان نمودند  : مجموعه‌ای از پارامترهایی  مانند عوامل تاثیر گزار  در حاکمیت مردمی ، تمامیت ارضی، احترام به حقوق سایر اقوام و مذاهب ، فعالیت احزاب و تشکل ها رضایتمندی را شکل میدهند .

ایشان  براین نکته تاکید نمود: تمامی  نظام‌ها در حد بضاعت  و در کنار تامین معیشت و نیازهای اولیه مردم ،  تامین امکانات تفریحی را در حد نیاز انسان آزاده امروز به عنوان یک مسئله رهبردی در برنامه ریزی‌های توسعه‌ای کشور‌ها لحاظ مینمایند .

ایشان  با تاکید بر ضرورت  سرمایه گذاری برای نهادینه کردن  روحیه شاد در مردم خاطر نشان نمودند : ایجاد رضایتمندی ضریب بهره وری مردم در زمینه های  اقتصادی را بالا خواهد برد .

وی با ذکر این نکته  که ترن اور  مالی بخش تفریحات و سرگرمی و گردشگری در اقتصاد جهان نزدیک به ۶۵۰۰ملیارد دلار میباشد خاطر نشان نمود : نیمی از این گردش مالی به  بخش گردشگری داخلی و خارجی کشورها اختصاص دارد .

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما