ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قدردانی دکتر مونسان از پرستاران نمونه

 

قدردانی دکتر مونسان از پرستاران نمونه

 

 

 

 

 

 

 

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در این مراسم با سپاس و قدردانی از پرسنل بیمارستان منطقه آزاد کیش و اهدای لوح به آن ها از عملکرد این پرسنل زحمتکش قدردانی نمود. همچنین دکتر مونسان علاوه بر قدردانی از پزشکان و پرستاران و هیات امنای این بیمارستان از سازمان هلال احمر به عنوان عاملی در بهبود روند کاری این مجموعه تشکر کرد.

به گفته مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش بیمارستان این جزیره اولین بیمارستان با تعداد پرسنل استاندارد می باشد. این بیمارستان به تازگی هشت پرستار به تعداد کارمندان خود اضافه کرده است. در حال حاضر عملکرد مثبت این مجموعه درمانی با نظرسنجی های به عمل آمده هشتاد و شش درصد می باشد.

همچنین دکتر مونسان گفت: خدمت رسانی فوریریت های پزشکی این بیمارستان به بیماران از مدت زمانی حدود چهل و پنج دقیقه به پنج تا ده دقیقه کاهش یافته که این کاهش زمان مدیون فعالیت های مداوم و شبانه روزی پرسنل این بیمارستان است.

طی جلسه ای که به تازگی در این بیمارستان برگزار شد از اولویت برنامه های سال نود و چهار که در دستور کار این بیمارستان قرار گرفت می توان به نوآوری در بخش سلامت با خدمت رسانی به مردم و نیز افزایش درآمد بیمارستان، افزایش وسعت بیمارستان، کم شدن نیاز بیمارستان به حمایت سازمان منطقه آزاد کیش اشاره کرد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما