ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عملکرد مونسان در جزیره کیش قابل ستودن بود/انتصاب شخصیتی خوش سابقه در میراث مایه امید است

 

عملکرد مونسان در جزیره کیش قابل ستودن بود/انتصاب شخصیتی خوش سابقه در میراث مایه امید است

 

نماینده مردم تهران در مجلس اظهار کرد: رونق صنعت گردشگری یک عمل مهم در مسیر اشتغال زایی و رونق اقتصادی کشور است و مونسان با تجربه هایی که دارد می تواند در این مسیر تاثیرگذار باشد.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با "ناطقان" پیرامون انتصاب روز گذشته دو تن از معاونین رئیس جمهور بیان کرد: با معرفی وزیرهای کابینه دوازدهم، انتظار داشتیم هر چه سریعتر بخش های دیگر دولت هم تعیین تکلیف شوند و در این جهت دیروز روئسای سازمانهای میراث فرهنگی و محیط زیست تعیین شدند.

با اشاره یک وکیل به نقش با اهمیت سازمان میراث فرهنگی در محافظت از هویت فرهنگی کشور گفت: عملکرد مونسان در کیش قابل ستودن بود و برگماردن یک شخصیت خوش سابقه و سلامت در سازمان میراث مایه امیدواری است.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: رونق صنعت گردشگری یک عمل مهم در مسیر اشتغال زایی و رونق اقتصادی کشور است و مونسان با تجربه هایی که دارد می تواند در این مسیر تاثیرگذار باشد.

عضو هیئت رئیس مجلس پیرامون انتصاب کلانتری در سازمان محیط زیست گفت: ایشان نیز از جمله افرادی است که در عرصه مسائل زیست محیطی صاحب نظر است و با شجاعت و آزادمنشی که دارد می تواند در محافظت از منابع طبیعی کشور نقش تاثیرگذاری داشته باشد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما