ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

علیرضا قائدیان سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش شد

 

علیرضا قائدیان سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش شد

 

با حکم دکتر محمد ابراهیم انصاری لاری علیرضا قائدیان به عنوان سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد.

به نقل از کیشوند نیوز و روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، طی حکمی از جانب دکتر محمد ابراهیم انصاری لاری رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش، علیرضا قائدیان به عنوان سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش انتخاب شد.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در این حکم اظهار داشت: با عنایت به تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست معاونت گردشگری انتخاب می شوید. امید است با عنایت خداوند متعال در جهت انجام این امر مهم و ارزشمند، پیوسته موفق باشید.

شایان ذکر است،  علیرضا قائدیان پیش از این در سمت های مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری فارس، مدیر سازمان ایرانگردی و جهانگردی فارس، مدیر منطقه پنج گردشگری شامل استان های فارس، اصفهان، خوزستان، بوشهر و کهکیلویه و بویر احمد در برنامه ملی گردشگری کشور، نماینده سازمان ایرانگردی و جهانگردی در موضوع توریسم پایدار در سازمان جهانی جهانگردی و عضویت در گروه همکاری های منطقه ای سازمان ایرانگردی و جهانگردی و صندوق توسعه سازمان ملل در موضوع توانمند سازی جوامع محلی فعالیت داشته است. پیش از این محمد محب خدایی معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش بود.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما