ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عرضه بیش از 409 هزار بلیت تفریحات مختلف کیش در نوروز 97

 

عرضه بیش از 409 هزار بلیت تفریحات مختلف کیش در نوروز 97

 

تفریحات و خدمات گردشگری کیش در نوروز 97 با فروش بیش از چهارصد و نه هزار بلیت، با استقبال خوبی از سوی مسافران مواجه شد.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، از بیست و پنجم اسفند 96 تا پانزدهم فروردین 97 جزیره کیش میزبان دویست و سی و چهار هزار و ششصد و نود و هفت گردشگر از دو مسیر هوایی و دریایی بود که این گردشگران در این دوره بیست روزه از مراکز و خدمات تفریحی و گردشگری کیش استقبال خوبی داشتند.

در این ایام چهارصد و نه هزار و پانصد و نود و هفت بلیت تفریحات گردشگری جزیره کیش عرضه شده که از این آمار چهل و پنج هزار و چهارصد و نود و دو بلیت مربوط به جُنگ های موسیقی مراکز پذیرایی، سی و شش هزار و هفتصد و بیست بلیت جُنگ‌های تفریحی، سی و چهار هزار و نهصد و شصت و هشت بلیت کشتی‌های تفریحی و سی و دو هزار و نهصد و دوازده بلیت خدمات کلوپ‌ها و غواصی بوده است.

همچنین کاریز با عرضه بیش از بیست و هفت هزار بلیت و کشتی‌های آکواریوم، سافاری و پارک دلفین هر یک با بیش از بیست و چهار هزار بلیت عرضه شده از اماکن مورد استقبال گردشگران تور کیش در نوروز 97 بوده‌اند.

پلاژهای بانوان و آقایان کیش نیز در این دوره بیست روزه پذیرای جمع کثیری از گردشگران بود. پلاژ بانوان کیش در این ایام مورد استقبال بیست و نه هزار و ششصد و پانزده نفر قرار گرفت و پلاژ آقایان نیز میزبان یازده هزار و ششصد و پنجاه و دو نفر بود.

برگزاری کنسرت‌های هنرمندان مطرح کشور در دو مجموعه تالار شهر کیش و سالن آوای خلیج فارس از دیگر برنامه‌های نوروزی بود که از بیست و پنجم اسفند 96 تا پانزدهم فروردین 97 اجرا شد و در این مدت تالار شهر پذیرای بیست و دو هزار و ششصد و هشتاد نفر و مجموعه آوای خلیج فارس میزبان چهارده هزار و صد گردشگر بود. همچنین خانه بومیان کیش در نوروز 97 مورد بازدید سیزده هزار و سیصد و نود و نه گردشگر قرار گرفت و جزیره هندورابی با پانصد و نوزده گردشگر، پارک آبی با شش هزار و هشتصد بازدیدکننده و کارتینگ با دو هزار و پنجاه و دو گردشگر از دیگر جاذبه‌های تفریحی مورد توجه مسافران در ایام نوروز بودند.

شایان ذکر است سایر تفریحات جزیره کیش هم در نوروز 97 با عرضه پنجاه و هفت هزار و سیصد و پنج بلیت پذیرای گردشگران تور کیش بودند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما