ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

صبح به خیر کیش


 

تور كيش هتل داريوش

 

 

 

 

 

 

 

 صبح بخیر کیش  نام برنامه جدید رادیویی است که همه روزه به غیر از جمعه هاذ   از ساعت هفت و ده دقیقه تا هشت صبح  از صدای مرکز کیش پخش می شود .

این برنامه با ساختار کلامی ، پیامی ، آوایی با مباحث اجتماعی ،اطلاعات عمومی  ، انقلاب ، اقتصادی ، فرهنگی ، سیاسی ، فناوری ، دینی ، تندرستی و سرگرمی  و .....میهمان خانواده ها خواهد بود . صبح به خیر کیش که به صورت زنده پخش میشود و شامل آیتم های آرم ، صحبت های  مجری ، ترانه و موسیقی  ، گزارش،  اطلاع رسانی در ارتباط با  پروازهای ورودی وخروجی ، آب و هوا ، بررسی روزنامه ها  ، آخرین رویداد های  ورزشی وطنز به منظور ایجاد فضای شور ونشاط صبحگاهی وتقویت روحیه کار وتلاش وطرح مسائل اجتماعی وشهروندی تهیه وتولید می شود.

4 پارامتر  دین ،اخلاق ،امید وآگاهی ساختار اصلی این برنامه را تشکیل میدهد .  این برنامه همچنین سعی میکند حال و هوای صبحگاهی را با برنامه های پر نشاط و مصاحبه با مسافران کیش را به شنوندگان منعکس نماید .

صبح به خیر کیش سعی میکند تا با استفاده از موسیقی های پر نشاط و شاد و همچنین مصاحبه و پخش گزارش های پر نشاط از کیش وندان ، بازاریان و ... ساختاری پر انرژی داشته باشد و در عین حال با استفاده از مطالب کوتاه داستانی  ،اشعار ،حکایت ها ، اعلام موضوع برنامه وا رائه مطالب مفید به مخاطب و تبیین آداب و اخلاق اجتماعی را  در دستور کار خود قرار دهد  .

دست اندر کاران تهیه صبح به خیر کیش :

تهیه کننده : محمود کیانی

مجريان  : ثمره رشیدی و الیاس مدیری

گزارشگران : مهرنوش شاه محمدی و سارا رضایی

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما