ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شکوه تماشایی مردم کیش در راهپیمایی 22 بهمن

 

شکوه تماشایی مردم کیش در راهپیمایی 22 بهمن

 

مردم جزیره کیش بار دیگر با حضور با شکوه خود در راهپیمایی بیست و دوم بهمن با آرمان های امام راحل بیعت کردند.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، مردم جزیره کیش همزمان با مردم سراسر کشور در راهپیمایی 22 بهمن حضور پیدا کردند و جلوه ای دیگر از شکوه تماشایی ملت ایران را به نمایش گذاشتند. راهپیمایی بیست و دوم بهمن در جزیره کیش با حضور پر شور مردم از میدان ساحل آغاز شد و با قرائت قطعنامه در اسکله بزرگ تفریحی خاتمه یافت.

در این مراسم با شکوه مردم جزیره کیش با شعارهای الله اکبر، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا و در بهار آزادی جای شهدا خالی، حضور با شکوهی در راهپیمایی داشتند. در مراسم راهپیمایی بیست و دوم بهمن جزیره کیش، دکتر محمد ابراهیم انصاری لاری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به همراه معاونان، مدیران و کارکنان سازمان، حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده امام جمعه کیش، مسئولان ادارات، نهادها، ارگان ها، سازمان های مستقر در کیش، نیروی نظامی و انتظامی، تجار، بازرگانان و صاحبان صنایع حضور داشتند.

قابل ذکر است که در این مراسم دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی و عیسی کلانتری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست از دیگر شرکت کنندگان مراسم راهپیمایی بیست و دوم بهمن جزیره کیش بودند.

در این مراسم پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران بر فراز لنج ها و شناورهای صیادی به اهتزاز در آمد. مراسم راهپیمایی با شکوه 22 بهمن در ساعت 11 و 30 دقیقه با قرائت قطعنامه به پایان رسید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما