ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

5 تیر تاریخ جدید آغاز شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش                                            

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش  گفته شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش از پنجم تیر ماه آغاز به کار خواهد کرد . پیش از این قرار بود این جشنواره از سی خرداد شروع به کار کند اما به دلایل فنی به تعویق افتاد .  سازمان منطقه آزاد کیش اعلام کرده برنامه هایی از قبیل استقبال از مسافران در فرودگاه، فستیوال  ساخت مجسمه های شنی، تفریحات و ورزشهای ساحلی  ، برپایی  نمایشگاه های گوناگون ، کنسرت های زنده شبانه ،  کارناوال  و جنگ شادی ، قرعه کشی جوایز ویژه و... بخشی از برنامه های امسال جشنواره خواند بود

ضمنا مقرر شده مراکز اقامتی برای روزهای جشنواره تخفیف ویژه در نظر بگیرند ، همچنین مراکز خرید و بازارهای کیش هم برای جشنواره تخفیف ویژه برای اجناس در نظر خواهند گرفت . ضمن اینکه مسافران گرامی با دریافت کارت خرید میتوانند در قرعه کشی خودروی سواری و سایر جوایز نقدی و غیر نقدی شرکت نمایند .

شایان ذکر است جشنواره تابستانی کیش تا اواسط شهریور ماه ادامه خواهد داشت . 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

جشنواره تابستانی کیش برگزار نشد

 در حالی که همه فعالان حوزه گردشگری آماده برپایی شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش بودند  به ناگهان اعلام شد برگزاری این جشنواره به تعویق افتاده است.

این خبر در حالی از سوی سازمان منطقه آزاد کیش اعلام شد که همین سازمان روز گذشته حتی جزییات مراسم افتتاحیه را در سایت خود منتشر کرده بود . خبر گزاری سازمان منطقه آزاد کیش علت این تاخیر در برگزاری جشنواره را تغییر محتوایی و افزایش کیفی برنامه ها اعلام کرده و گفته زمان برگزاری جشنواره به زودی اعلام میگردد .

علت تعویق در برگزاری جشنواره هر چه که باشد با توجه به اینکه ماه ها بود برای برگزاری جشنواره برنامه ریزی شده بود و حتی برای جذب ایده های نو فراخوان اعلام گردیده بود  ، منطقی و قابل قبول نیست .امید میرود زمان برپایی جشنواره تابستانی کیش سریعتر اعلام شود تا فعالان بخش گردشگری  بتوانند سریعتر برای اجرای تورها و برنامه های گردشگری برنامه ریزی نمایند .

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش رسما آغاز میشود

  شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش از انتهای همین هفته رسما آغاز میشود روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش اعلام کرد ، مراسم افتتاحیه شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش، ساعت ده و نیم پنجشنبه شب  همین هفته  در تالار شهر برگزار خواهد گردید .

  بر اساس این خبر  سخنرانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، قدردانی از برخی هنرمندان معروف ، رونمایی از خودرو اهدایی در جشنواره تابستانی، کنسرت دكتر  اصفهانی و  ..... از برنامه های برنامه آغازین  شانزدهمین جشنواره تابستانی کیش میباشد .

  رییس ستاد جشنواره های کیش" تنوع برنامه های جنبی، اطلاع رساني  گسترده وارائه اطلاعات به گردشگران در استان های مختلف کشورمان ، افزايش  زمان جشنواره و سبک جدید قرعه کشی های شبانه را اصلي ترين  تفاوت جشنواره شانزدهم با جشنواره هاي پيشين دانست  واضافه کرد  : برای قرعه کشی این دوره جشنواره هر شب، اطلاعات مربوط به هر مسافر در سیستم نرم افزاری ویژه ای ذخیره میشود  و شرکت کنندگان پروسه  قرعه کشی و برندگان  را بر روری صفحه تلويزيون  تالار شهر مشاهده خواهند نمود .   ایشان همچنین اضافه کردند  : با این سيستم  علاوه براینکه  بر جذابیت مراسم قرعه کشی شبانه  افزوده خواهد شد ، با ساخت  یک بانک اطلاعاتی ازمسافران  می توان آمار مفیدی را برای برنامه ریزی های آينده  در حوزه گردشگری گرداوری نمود .

  معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش گفت: از ميان  شرکت هایی که در فراخوان سازمان براي پيشنهاد  ایده های نو برای  جشنواره شانزدهم شركت كرده بودند ، سه شرکت که ایده های بكر تر و جذاب تري عرضه كردند  و همچنين سابقه اجرایی مفید تری  داشتند برگزیده شدند . 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

افزایش پروازهای کیش ایر

 روابط عمومی سازمان منطقه آزاد كیش اعلام کرد ، کیش ایر در راستای تسهیل رفت و آمد مسافران ، از شهرهای مختلف پروازهای جدیدی را در مسیرهای رفت و برگشت تهران – مشهد، كیش – كرمانشاه، مشهد– شیراز، مشهد- آبادان، مشهد- ماهشهر در نظر گرفته است .

 

برنامه پروازهای کیش ایر در مسیر مشهد-تهران :

همه روزه به جز یکشنبه ها : دو پرواز در مسیر رفت و برگشت

 

برنامه پروازهای کیش ایر کیش- کرمانشاه :

 از 13 خرداد روزهای دوشنبه و پنج شنبه یك پرواز در مسیر های رفت و برگشت

 

برنامه پروازهای کیش ایر مشهد - ماهشهر :

 از 24 خرداد روزهای جمعه، یك پرواز در مسیر رفت و برگشت

 

برنامه پروازهای کیش ایر مشهد - شیراز :

از 11 تیرماه روزهای شنبه و سه شنبه

 

برنامه پروازهای کیش ایر مشهد - آبادان :

از چهارم تیرماه روزهای سه شنبه و جمعه و مسیررفت و برگشت

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

  ساخت و ساز در کیش رونق ميگيرد

 از ابتداي سال 92 تا به امروز بيش از چهارصد پروانه ساخت و ساز در كيش صادر شده كه نشان دهنده رشد اين صنعت در كيش است. روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش اعلام كرد ، معاونت شهرسازی کیش از ابتداي سال 92 تا به امروز  ، بیش از چهارصد پروانه ساخت با کاربری مسکونی ، تجاری ، خدماتی ، صنعتی ، اداری ، آموزشی و هتل ، مراکز اقامتی و پذیرایی وکارگاه و انبار در سال گذشته صادر كرده كه حاكي از رونق صنعت ساخت و ساز در اين جزيره است .

 همچنين صدوربيست و هفت  مجوز اضافه ساخت، سيصد و شصت و يك مجوز تغییر نقشه و ادامه عملیات و صد و شصت و دو  گواهی عدم خلاف از دیگر فعالیت های معاونت شهرسازی شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش در فاصله زمانی اول فروردین ماه سال گذشته  تا بيست و يكم خردادماه سال 92 ميباشد .

 گفتني  است جزیره کیش با مساحت نود و دو  کیلومتر مربع و جمعیتی حدود سي  هزار نفر نخستين  منطقه آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی و یکی از مهمترین قطب های گردشگری کشور است که اخیرا به شكل خاصي مورد توجه سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی قرار گرفته است.