ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سومین پرواز فوق العاده کیش - تهران برقرار می شود

 

سومین پرواز فوق العاده کیش - تهران برقرار می شود

 

شرکت هواپیمایی کیش با هدف تامین رفاه بیشتر گردشگران نوروزی سومین پرواز فوق العاده خود را در مسیر کیش - تهران برقرار می کند.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، شرکت هواپیمایی کیش که از شنبه برابر با هجدهم فروردین با هدف تامین رفاه بیشتر گردشگران و تعدیل نرخ بلیت برقراری پروازهای فوق العاده در مسیر کیش به تهران را آغاز کرده بود سومین پرواز فوق العاده را در این مسیر برقرار می کند.

طبق این گزارش پرواز شماره 7126 روز دوشنبه برابر با بیستم فروردین ساعت 21 و 50 دقیقه در مسیر کیش به تهران سومین پرواز فوق العاده کیش ایر در هفته جاری است که مسافران نوروزی را در این مسیر جابجا می کند.

نخستین پرواز فوق العاده با شماره 7152 دیروز شنبه برابر با هجدهم فروردین ساعت 21 و 15 دقیقه فرودگاه کیش را به مقصد تهران ترک کرد. همچنین یک شنبه برابر با نوزدهم فروردین نیز پرواز 7126 کیش ایر ساعت 19 و 45 دقیقه گردشگران نوروزی از کیش به تهران منتقل می کند.

گردشگران تور کیش می توانند برای تهیه بلیت این پرواز ها با نرخ مصوب به دفتر فروش بلیت پروازهای شرکت هواپیمایی کیش واقع در فرودگاه بین المللی کیش مراجعه کنند.

شایان ذکر است شرکت هواپیمایی کیش از شرکت های تابعه سازمان منطقه آزاد کیش است که با هدف توسعه فعالیت های گردشگری و اقتصادی جزیره کیش و برقراری ارتباط هوایی با سایر استان های کشور در سال 1371 تاسیس شده است.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما