ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سفر به یاد ماندنی سومین گروه گردشگران نوروزی به جزیره هندورابی

 

سفر به یاد ماندنی سومین گروه گردشگران نوروزی به جزیره هندورابی

 

در هفتمین روز از فصل بهار سال جاری، سومین گروه از گردشگران نوروزی با تور روزانه به جزیره هندورابی سفر کردند.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، در هفتمین روز از فصل بهار پنجاه و دو گردشگر نوروزی کیش از شهرهای تهران، مشهد، همدان، اردبیل، آبادان و بندر عباس با استفاده از تور روزانه به جزیره هندورابی سفر کردند.

طبق این گزارش، گردشگران این سفر به یاد ماندنی پس از ورود به جزیره هندورابی ساعت یازده صبح روز دوشنبه هفتم فروردین، به هتل نگین هندورابی منتقل شدند و پس از پذیرایی، در محیطی شاد و مفرح، در ساحل بکر و طبیعی جزیره آرامش به تفریحات دریایی پرداختند. بعد از صرف نهار در ساعت سیزده و سی دقیقه، همراه با مینی بوس های هتل، در گردش دور جزیره، از سواحل رویایی و مرجانی هندورابی، آب انبار قدیمی، گورستان پرتقالی ها و روستای کوچک هندورابی دیدن کردند و با ثبت خاطرات لحظات به یاد ماندنی را برای خود و خانواده هایشان رقم زدند. در پایان این سفر گردشگران تور کیش از این جزیره به عنوان محلی مناسب برای رهایی از مشغله های روز مره زندگی و شغلی یاد کردند و سکوت و آرامش این جزیره را فرصتی مناسب برای کسب انرژی و بازگشت به زندگی روزمره دانستند.

قابل ذکر است، در جهت تاکیدات مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش، در راستای آگاهی از امکانات تفریحی و سیاحتی جزیره بکر هندورابی و همچنین با هدف ارائه خدمات ویژه متناسب با سطح های در آمدی اقشار مختلف گردشگران، تورهای نوروزی به جزیره هندورابی برقرار شد.

امکانات ویژه ای برای تورهای گردشگری جزیره هندورابی در ایام نوروز برای مسافران در نظر گرفته شده بود تا بتوانند لحظات به یاد ماندنی را در جزیره هندورابی داشته باشند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما