ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سفری ویژه با کشتی اقیانوس پیما از کیش تا قشم

 

کشتی اقیانوس پیمای سانی

 

ششمین سفر ویژه با کشتی اقیانوس پیمای سانی از جزیره کیش به جزیره قشم در روز عید سعید فطر انجام می شود. سازمان منطقه آزاد کیش اضافه نمود، با توجه به فرا رسیدن عید مسلمین و موقعیتی مناسب برای سفر شهروندان و گردشگران منطقه آزاد کیش کشتی بزرگ سانی قرار است ششمین سفر خود را ساعت هجده روز یکشنبه چهارم تیر ماه از آب های نیلگون خلیج فارس به سمت جزیره قشم حرکت کند.

برخی از امکانات در نظر گرفته شده برای میهمانان تور کیش کشتی بزرگ سانی شامل : سرو صبحانه ، ناهار و شام در رستوران باشکوه کشتی ، برنامه های شاد و مفرح ، خرید از فروشگاه کشتی ، قدم زدن بر روی عرشه کشتی ، تماشای تلویزیون ، دیدن از مناظر طبیعی دریا ، کافی شاپ ، اقامت در اتاق های کشتی و ... می باشد.

کشتی اقیانوس پیمای سانی بعد از پیمودن دویست و بیست و پنج کیلومتر در روز 2 شنبه پنج تیر ماه ساعت شش صبح مصادف با عید سعید فطر وارد جزیره قشم می شوند و طبق برنامه ریزی های انجام شده برای مسافران بعد از سرو صبحانه در کشتی سانی از مناطق دیدنی قشم بازدید کرده و برای سرو ناهار به کشتی دوباره بر می گردند و بعد از مدت کوتاهی استراحت به مراکز خرید قشم می روند.

زمان برگشت کشتی اقیانوس پیمای سانی در روز 2 شنبه پنجم تیر ماه ساعت بیست و دو وارد جزیره کیش می شوند و هزینه بلیت کشتی با تمامی امکانات در نظر گرفته برای مسافران برای هر نفر معادل 500 هزار تومان می باشد.

گردشگران و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر جهت خرید بلیت کشتی سانی می توانند با شماره تلفن 02142632 تماس بگیرند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما