ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سفرهای تابستانه و سهم جزیره کیش

رییس ستاد مرکزی سفرهای کشور گفت طرح سفرهای تابستانی امسال ( تابستان 92 ) برای هماهنگی هر چه بیشتر دست اندر کاران این حوزه به اعضا و دبیران ستاد سفرهای تابستانی ابلاغ شد  .

این مقام مسئول گفته  طرح سفرهای تابستانه ابتدای تابستان 92 شروع خواهد شد و تا پایان شهریور ماه ادامه خواهد داشت و از مهمترین موضوعات این طرح  نظارت بر مراکز خدمات مسافرتی  ، برپایی جشن ها و جشنواره های فرهنگی ، تورهای مسافرتی و... خواهند بود . در این طرح همچنین شاخص های مهم گردشگری در تابستان 92 آمارگیری خواهند شد . عمده ترین این شاخص ها عبارتند از مدت  اقامت مسافران ، تعداد بازرسی های  نظارتی،  آمار  تشویق و تنبیه مراکز خدمات رسانی و همچنین آمار مربوط به مناطق پر بازدید و پر تردد .

شایان ذکر است  است با اجرای  طرح سفرهای تابستانه 1392، در حال حاضر هفده  عضو اصلی ستاد مرکزی سفرهای کشور به علاوه استانداران و مدیران کل ادارات میراث وارد فاز اجرایی این طرح شده اند .جزیره کیش نیز به عنوان قطب مهم گردشگری کشور نیز سهم بزرگی در این طرح خواهد داشت . شایان ذکر است کیش در حال حاضر سومین فرودگاه پرتردد کشور را در اختیار دارد و در نوروز امسال حدود  میزبان سیصد هزار مسافر بود .

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما