ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ساماندهی کلوپ های تفریحات دریایی کیش

  مدیر سازمان منطقه آزاد کیش اعلام کرده : شرط لازم برای صدور مجوز فعالیت اقتصادی به کلوپ های دریایی کیش، سرویس دهی  مناسب به مسافران و استفاده کنندگان است . این مقام مسئول این مطلب را در حین بازدید از مراکز تفریحات دریایی کیش اعلام کرد و افزود کلوپ هایی که موجبات نارضایتی استفاده کنندگان را فراهم میاورند اجازه ادامه فعالیت نخواهند داشت .

 ایشان در ادامه اضافه کرد خوشبختانه این حقیقت  که مسافر  محور توسعه و عامل رونق و توسعه اقتصادی کیش است در بین مردم  جا افتاده  و بدین سبب  سرویس دهی  به گردشگران در کیش با کیفیت مناسب در حال انجام است .

  گفتنی است مجتمع تفریحات و ورزش‌های دریایی کیش بزرگترین، به روز ترین  و مدرنترین مجموعه تفریحات و ورزشهای دریایی در ایران  و همچنین تنها مرکز ورزش دریایی هوشمند کشور میباشند

  این سازه دریایی که به عنوان طرح برگزیده نشریه تخصصی نیو آرچیتکت    فرانسه معرفی شده است، در دو بخش دریایی و ساحلی طراحی و اجرا شده است که بخش دریایی آن شامل یک عرشه نیم دایره به طول سیصد  متر و عرض عرشه نیز سه متر است

  این پروژه یکی از طرح های نیمه کاره  کیش بود که در پایان سال نود با تغییر طراحی برای ساماندهی ساحل شرقی به کار گرفته شد و با انجام آن  بیشتر  کلوپ های دریایی سواحل شرق جزیره که به صورت نابسامان پخش بودند، جمع آوری شدند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما