ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رقابتهای قویترین مردان ارتش جمهوری اسلامی ایران در کیش برگزار شد

 

رقابتهای قویترین مردان ارتش جمهوری اسلامی ایران در کیش برگزار شد

 

هشتمین دوره رقابتهای قویترین مردان ارتش جمهوری اسلامی ایران روز پنجشنبه به میزبانی پایگاه پدافند هوایی جزیره کیش برگزار شد.

به نقل از ایرنا، در این رقابتها روح الله رسولی با شصت و چهار امتیاز از نیروی پدافند هوایی قویترین مرد ارتش جمهوری اسلامی ایران در این رقابتها شناخته شد .

همچنین قرارگاه پدافند خاتم الانبیا با کسب دویست و هشت امتیاز، نیروی هوایی ارتش با کسب شصت امتیاز و نیروی دریایی ارتش هم با کسب پنجاه و پنج امتیاز به ترتیب مقام های اول تا سوم تیمی را کسب کردند.

محسن ربیعی و ابوذر ندری از نیروی پدافند هوایی نیز به ترتیب با کسب شصت و دو و پنجاه امتیاز مقام های دوم و سوم را بدست آوردند. سجاد مراد قلی از نیروی هوایی، جعفر خزلی از نیروی زمینی و محمد نظامی از نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی نیز به ترتیب با کسب چهل و هشت، چهل و یک و سی و چهار امتیاز جایگاه های چهارم تا ششم را از آن خود کردند.

در این دوره از رقابتهای مردان آهنین ارتش جمهوری اسلامی شش تیم با پانزده ورزشکار با هم به رقابت پرداختند. این رقابت ها براساس استانداردهای جهانی و در آیتم های جهانی از جمله غلتاندن لاستیک، حمل اسکات تعادلی، حمل چمدان سه گانه، کنده و تکرار حمل گوی برگزار گردید.

سال گذشته و در فینال این مسابقات که با حضور پنج ورزشکار برتر ارتش جمهوری اسلامی ایران در سالن ورزشی فرماندهی آماد و پشتیبانی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) برگزار شد، تیم میزبان قهرمان شد و تیم های نیروی هوایی و نیروی زمینی به مقام های دوم و سوم رسیدند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما