ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رضایت مندی اکثر گردشگران نوروزی از سفر به کیش

 

رضایت مندی اکثر گردشگران نوروزی از سفر به کیش

 

اکثریت قریب به اتفاق مسافران و گردشگران از سفر به جزیره کیش در تعطیلات نوروزی ابراز رضایت کردند.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، بسیاری از مسافران و گردشگران نوروزی از سفر خود و خانواده‌شان به جزیره کیش ابراز رضایت کردند و همگی بر این عقیده بودند که به زودی به جزیره کیش باز خواهند گشت و به بستگان و آشنایان خود برای سفر به جزیره کیش توصیه اکید خواهند کرد.

متذکر می‌شود، همه ساله ده‌ها هزار تن از هموطنان، جزیره کیش را برای گذراندن اوقات فراغت خود در تعطیلات نوروزی انتخاب می‌کنند و از ظرفیت و امکانات گردشگری، هنری، تفریحی و ورزشی این جزیره نود و دو کیلومتر مربعی استفاده می‌کنند.

هر سال از بیست و هفتم اسفند سفر گردشگران و مسافران تور کیش شروع می‌شود و تا پانزدهم فروردین ماه ادامه خواهد داشت، این گردشگران از مسیر هوایی از شهرهای مختلف کشور و یا از مسیر دریایی از بنادر لنگه، چارک و آفتاب با شناورهای دریایی خود را به کیش می‌رسانند. گردشگران از برنامه‌های شاد و مفرح موسیقی سنتی اقوام ایرانی در بازارها و مراکز تجاری و در فرودگاه و بندر کیش در زمان ورود بهره بردند.

همچنین برگزاری جشن‌های مختلف در پارک‌های جزیره کیش از جمله پارک ماهیگیر، نوار سیاحتی کیش،کشتی یونانی، باغ‌ راه ایرانی، پارک ساحلی مرجان، مجموعه درخت سبز، تالار شهر، خانه بومیان و اسکله بزرگ تفریحی پذیرای خیل عظیم مسافران و گردشگران در نوروز 97 بود. سیرک ایران و برزیل از دیگر برنامه‌های پُر هیجان بود که هر شب در دو سانس پذیرای مسافران نوروزی کیش بود.

در این ایام گردشگران علاوه بر خرید در بازارها و مراکز تجاری از ورزش‌های آبی و دریایی از جمله غواصی، شنا، جت اسکی، پاراسل، اسکی روی آب، کیبل اسکی و ... استفاده کردند.

در نظر سنجی‌هایی که از بسیاری گردشگران تور کیش گرفته شد، آنان از سفر به کیش ابراز رضایت داشته و از سفر دوباره خود به این جزیره مرجانی طی چند ماه آینده خبر دادند و بر این عقیده بودند که برای سفر اقوام، آشنایان و دیگر هموطنان خود به جزیره کیش تبلیغ خواهند کرد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما