ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رضایتمندی میهمانان از جشنواره تابستانی کیش 97

 

رضایتمندی میهمانان از جشنواره تابستانی کیش 97

یک ماهی می گذرد که جشنواره تابستانی کیش آغاز شده است و در این جشنواره شاهد رویدادهای فرهنگی و هنری بسیاری بودیم که موجب ایجاد لحظاتی شاد و مفرح در جزیره بوده و رضایتمندی بسیاری از گردشگران را به همراه داشته است.

از هشتم تیرماه که بیست و یکمین دوره از جشنواره تابستان کیش توسط منطقه آزاد کیش برگزار شده، نسبت به دوره های قبل اختلافات چشمگیری در آن مشاهده می شود بطوریکه بسیاری از گردشگران تور کیش و حتی ساکنان جزیره کیش این تغییرات را از نزدیک احساس می کنند.

از مواردی که در جشنواره امسال دیده می شود و گامی مثبت جهت ارتقا آن برداشته شده شامل تنوع برنامه های فرهنگی و هنری، اطلاع رسانی گسترده در شبکه های رسمی و فضای مجازی، ارائه تسهیلات حمایتی به مسافران تابستانی، حضور هنرمندان نام آشنا، برنامه ریزی دقیق و.... است.

با دقت در نظام برنامه ریزی و اجرای جشنواره تابستان 97 و محتوای غنی آن، تغییرات چشم گیری در رویکرد منسجم و نوین مدیریتی و وجود یک اراده در مدیران سازمان منطقه آزاد کیش جهت توسعه گردشگری داخلی کیش به چشم می خورد که این امور با حمایت و پشتیبانی بنگاه های اقتصادی کشور جهت تحقق شعار «حمایت از کالای ایرانی» میسر گشته است تا یک رویداد چند بعدی را در بهترین نقاط گردشگری ایران که از پتانسیل های بسیاری برخوردار است طراحی کند.

لازم به ذکر است بیست و یکمین جشنواره تابستانی جزیره کیش توسط سازمان منطقه آزاد کیش و با حمایت بانک آینده برگزار می شود و تا 15 شهریور ماه 97 با برنامه های شاد و متنوع خود ادامه دارد. مسافران و گردشگران که قصد سفر به جزیره کیش در ایام تابستان را دارند نه تنها می توانند یارانه نقدی سفر خود را دریافت نمایند بلکه این فرصت را خواهند داشت تا از خدمات و تسهیلات رویدادهای فرهنگی هنری در جزیره کیش بهره مند شوند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما