ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رضایتمندی صد در صدی هتلداران از رونق اقتصادی در نوروز 96

 

رضایتمندی صد در صدی هتلداران از رونق اقتصادی در نوروز 96

 

مسیح الله صفا، رئیس جامعه هتلداران کیش میزان رضایتمندی و خرسندی هتلداران از جذب گردشگران به کیش را صد در صدی خواند.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، رئیس جامعه هتلداران میزان خرسندی مسافران از خدمات هتل ها را بالغ بر صد در صد خواند و اظهار کرد: در پانزده روز ابتدایی سال جاری، هتل های جزیره کیش با ظرفیتی بالای نود و هشت درصد مشغول کار بودند و حجم قابل ملاحظه ای از مسافران نوروزی را حمایت کردند و گفت: این میزان استقبال از هتل های کیش که با تدبیر مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش ممکن شد، سبب تلاش هر چه بیشتر در این قسمت ها و در نتیجه ارائه خدمات مناسب به مسافران تور کیش شد.

مسیح الله صفا بیان کرد: به جرات می توان گفت که اگر هوای بارانی باعث کاهش میزان مسافران دریایی به کیش نمی شد امروز به جای هشت درصد رشد مسافر در کیش با یک رشد بیست درصدی رو به رو بودیم اما با وجود هوای بارانی و مشکلات جوی نسبت به سال گذشته یک رشد قابل قبول و خوب را طی کردیم که موجب رضایت و خرسندی جامعه هتلداران نیز شده است.

رئیس جامعه هتلداران اظهار کرد: در نوروز امسال، هتلداران علاوه بر اینکه طی برنامه ریزی های انجام شده با سازمان منطقه آزاد کیش، هیچ گونه افزایش قیمتی نداشتند، سعی کردند که میزان خدمات خود را نیز افزایش دهند لذا ما در تمامی هتل های جزیره شاهد افزایش میزان کیفیت ارائه خدماتی نظیر: غذا، بهداشت و خدمات بودیم به نحوی که منوی صبحانه و ناهار اغلب هتل ها رشد چشمگیری را برای رضایت مسافران تور کیش داشت.

ایشان در ادامه بیان کردند: میزان خرسندی مسافران از هتل های کیش بسیار بالا بود و تنها دو مورد نارضایتی به ما گزارش شد که در اولین فرصت رسیدگی و برطرف شد و گفت: میزان اشغال هتل ها در ایام نوروز بیشتر از نود و هشت درصد بود البته این عدم اشغال دو درصدی نیز به جهت پیش بینی مهمانان نا خوانده و یا بروز مشکلاتی در رویه پذیرایی از مهمانان پیش بینی شده بود.

رئیس جامعه هتلداران بیان کرد: منوال حضور مسافر در کیش به نحوی بود که علاوه بر هتل ها، قسمت مهمی از خانه های اجاره ای نیز اشغال شدند و به ارائه خدمات پرداختند که بیانگر میزان رشد جدی مسافر در کیش است. ایشان میزان رضایتمندی هتلداران از میزان جذب گردشگران تور کیش را صد در صدی خواند و گفت: این میزان جذب گردشگر باعث خرسندی صد در صدی هتلداران از فعالیت های سازمان منطقه آزاد کیش شده است و جای تشکر دارد.

مسیح الله صفا، رئیس جامعه هتلداران کیش اظهار کرد: به خاطر عدم افزایش قیمت ها در بخش هتل و ارائه خدمات خوب و شایسته و افزایش این خدمات از کلیه فعالان در زمینه هتلداری تشکر می کنم و به همه آنان برای این تلاش انجام شده خسته نباشید می گویم.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما