ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رشدهمه جانبه جزيره کیش در گرو رشد صنعت گردشگری است

 تور كيش هتل سان رايز

مشاور عالی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش با شركتر در برنامه ويژه آشنایی با موسسه آموزشی و پژوهشی هتل داری و گردشگری آوا بر اهمیت نقش آموزش در ارتقاء گردشگری کیش تاکید نمود .   

 روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش اعلام نمود ، ايشان    با ذكر  اینکه نقش آموزش در توسعه منابع انسانی بر همه روشن است افزود: بر پايه استانداردهای بين المللي  آموزش و پژوهش از شاخصه های بنگاه های توسعه به شمار ميرود . .

ايشان  با تاکید براینکه آموزش فعال با هدف یادگیری و تغییر رفتار است افزود:  اگر درنهایت در رفتار منابع انسانی آموزش ديده  تغییر مشاهده کردیم هزینه پرداخت شده زود بازده خواهد بود .   

 ايشان  با اشاره به اینکه گردشگری از جمله موضوعاتي  است که نیاز به نیروهایی با علاقه  به گردشگری  دارد گفت:گزینش افراد این صنف درمرحله اول باید سختگیرانه و درمراحل بعدی دارای آزادی عمل باشد.   کشت پور با بیان اینکه همه كشور ذی نفع گردشگری هستند گفت: آموزش در بحث گردشگری باید همگانی باشد.

ايشان همچنين اضافه كرد  مهم ترین هدف بخش حاکمیتی و خدماتی جزیره را افزایش گردشگر ورودی به کیش ذکر کرد و افزود: با نگاه خلاقانه به موضوع  گردشگری با وجود مشکلات موجود  ، هیچ گره اي بسته نخواهد ماند.  

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما