ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

راه اندازی پایگاه بین المللی تعمیر هواپیما در کیش/کیش هاب ترانزیت هوایی در منطقه می شود

 

راه اندازی پایگاه بین المللی تعمیر هواپیما در کیش/کیش هاب ترانزیت هوایی در منطقه می شود

 

کاپیتان محمدتقی جدیدی در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس، با اشاره به جایگاه مناسب گردشگری در جزیره کیش اپهار کرد: جزیره کیش ظرفیت این را دارد که مثل بسیاری از جزایر و بنادر کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس، هاب گردشگری منطقه شود. در این جهت، کیش‌ ایر با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش تلاش کرده است در جهت جذب گردشگر تور کیش در کنار برقراری خطوط مختلف پروازی از شهرهای مختلف داخلی به کیش، از این جزیره به نقاط بین‌المللی و بالعکس نیز پرواز برقرار کند.

مدیرعامل کیش‌ ایر اظهار کرد: برنامه‌ ریزی کرده‌ ایم که از کشوری نظیر چین پرواز مستقیم به جزیره کیش برقرار کنیم و همچنین از جزیره کیش پروازهای بین‌المللی داشته باشیم تا بدین ترتیب جزیره کیش را هاب ترانزیت منطقه کنیم. بدین ترتیب از کشورهای چین و حاشیه خلیج فارس به کیش پرواز برقرار می‌شود و از کیش نیز به این مسیرها و نقاط ثالث پرواز خواهیم داشت.

کاپیتان جدیدی بیان کرد: در جهت توسعه گردشگری جزیره کیش و به سفارش‌ سازمان منطقه آزاد کیش تلاش کرده‌ایم نرخ‌های بلیت هواپیما را در مسیرهای منتهی به کیش افزایش ندهیم، ضمن آنکه در برخی شهرها برای جذب گردشگر بیشتر، نرخ‌ های بلیت از قیمت تمام شده نیز کمتر است و در واقع یارانه به توسعه گردشگری کیش اختصاص داده‌ایم.

وی با تأکید بر اینکه جزیره کیش از نظر گردشگری هیچ از دبی کم ندارد، اظهار کرد: در جهت هاب ترانزیت هوایی شدن جزیره کیش، پایگاه تعمیرات بین‌المللی هواپیما را در کیش راه‌اندازی خواهیم کرد. در گام اول، زمین آن را تحویل گرفته‌ایم تا بدین ترتیب مرکز تعمیرات اغلب تایپ‌های هواپیما را در کیش راه‌اندازی کنیم. بدین ترتیب جزیره کیش هاب تعمیرات هواپیما در منطقه می‌شود که این با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش در حال پیگیری است.

کاپیتان محمدتقی جدیدی بیان کرد: هواپیماهای عبوری نیز امکان استفاده از این پایگاه تعمیراتی بزرگ هواپیما را در جزیره کیش خواهند داشت و در واقع خدمات در این حوزه بین‌المللی خواهد بود.

‌مدیرعامل کیش‌ایر همچنین درباره ناوگان این شرکت هواپیمایی اظهار کرد: کیش‌ایر روزانه شصت تا هفتاد پرواز انجام می‌دهد و در حال حاضر یازده هواپیمای فعال دارد، ضمن آنکه روزانه هجده تا بیست پرواز ورودی به جزیره کیش داریم.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما