ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دیدار معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش با اعضای شورای شهر

 

دیدار معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش با اعضای شورای شهر

 

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش با اعضای شواری شهر کیش دیدار کردند.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، سعید پورعلی معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت روز شورها برابر با نهم اردیبهشت به دیدار اعضای شورای شهر کیش رفت و با تبریک این روز از تعامل و ارتباط بسیار خوب و سازنده شورای شهر کیش و سازمان منطقه آزاد کیش قدردانی کرد.

سعید پورعلی در این نشست که صبح روز یکشنبه برابر با نهم اردیبهشت در دفتر شورای شهر کیش برگزار شد، با تلویح به اینکه مشورت کردن یکی از توصیه‌های اساسی اسلام است یادآور شد: وظیفه شورا هم‌اندیشی است و نهم اردیبهشت به عنوان "روز شورا" نقطه عطفی در تاریخ بعد از پیروزی انقلاب اسلامی محسوب می شود.

همچنین معاون فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش اضافه نمود: شورای شهر، نمونه‌ای از مردم سالاری دینی و نهادی تصمیم‌گیر و نظارتی بوده و افزایش مشارکت مردم در اداره امور جامعه و کمک به پیشرفت سریع برنامه‌های اجتماعی، اقتصادی و عمرانی از اهداف مهم شکل گیری شوراهای شهر است. علاوه براین رئیس و دیگر اعضای شورای شهر کیش گزارش کوتاهی از وضعیت و عملکرد این شورا را ارائه کردند.

وی از تعامل و ارتباط بسیار خوب و سازنده سازمان منطقه آزاد کیش و شورای شهر کیش تشکر کرد و اظهار داشت: با روابط سازنده و همکاری، بسیاری از نقصها و کاستی‌های جامعه شهری رفع خواهد شد.

گفتنی است‌‍؛ عبدالنبی شرفی، ایرج شرف‌زاده، بدریه بحرینی، محمد طاهری و محمد جاسم پور اعضای پنجمین دوره شورای شهر کیش هستند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما