ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دیدار معاونان اقتصادی و گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با رئیس اتاق بازرگانی عمان

 

دیدار معاونان اقتصادی و گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با رئیس اتاق بازرگانی عمان

 

افزایش تعاملات اقتصادی و گردشگری موضوع اصلی گفت و گوی معاونان اقتصادی و گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با رئیس اتاق بازرگانی عمان بود.

به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، در این اجلاس معاونان اقتصادی و گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش در مورد مراودات اقتصادی و بازرگانی بین جزیره کیش و عمان با رئیس اتاق بازرگانی عمان دیدار کردند. در این دیدار معاونان اقتصادی و گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با معرفی جاذبه های گردشگری، فرهنگی و تاریخی جزیره کیش در مورد ظرفیت های اقتصادی این منطقه آزاد و برگزاری نمایشگاههای مشترک در مسقط و کیش با رشد بن عامر بن محمد المصلحی گفت و گو کردند.

محمدرضا سعیدی با بیان اینکه در جزیره کیش به دنبال نگاه نو و خلاقانه در بخش های اقتصادی و گردشگری هستیم اظهار داشت: توسعه گردشگری حلال و توریسم درمانی از موضوعاتی است که می تواند محل تعامل بین جزیره کیش و کشور عمان باشد. همچنین در ادامه اضافه نمود: جزیره کیش پتانسیل های لازم را دارد تا به عنوان سکوی صادرات کالا به عمان فعالیت کند. همچنین برقراری پروازهای مشترک در حوزه های تجارت و صنایع های تک از موضوعاتی است که می تواند بستری برای تعامل دو طرف باشد.

معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش متذکر شد: بخش خصوصی عمان می تواند در صنعت هتل سازی، صنایع های تک، ساخت مجموعه های گردشگری و برگزاری نمایشگاه های مشترک اقتصادی و بازرگانی با کیش همکاری کند.

در این اجلاس رئیس اتاق بازرگانی عمان نیز آمادگی برای همکاری همه جانبه با جزیره کیش را اعلام کرد و اضافه نمود: دولت عمان در زمینه واردات سیمان و آهن آلات همکاری خوبی با جمهوری اسلامی ایران دارد.

قیس بن محمد الیوسف اظهار کرد: کشور عمان و جزیره کیش می توانند در زمینه های احداث رستوران، سازه های مختلف و هتل، حمل و نقل، برقراری پروازهای مشترک و نمایشگاه ها همکاری های مشترک داشته باشند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما